KADRA

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

KADRA INSTRUKTORSKA

Rectangle-51.png
Agnieszka Horbatiuk

Mgr Zarządzania i Dowodzenia w Sytuacjach Kryzysowych. Wykształcenie licencjackie zdobyła ze specjalności Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. Trener II Klasy w kickboxingu, instruktor taekwondo, instruktor boksu, instruktor rekreacji ruchowej i narciarstwa zjazdowego, trener personalny, ukończony kurs z dietetyki sportowej.  Posiada licencję nurkowania pierwszego stopnia. Sędzia boksu klasy okręgowej, posiada również uprawnienia sędziego taekwondo PUT. Z KS „Orient” związania od 2004 r do 2020. Była czynną zawodniczką do 2016 roku w taekwondo i kickboxingu. Posiadaczka trzeciego stopnia mistrzowskiego, III Dan w kickboxingu oraz pierwszego stopnia mistrzowskiego I DAN w taekwondo. Jej największym osiągnięciem było zdobycie, w 2010 r., tytułu Mistrzyni Świata w Taekwondo (Telford, Anglia). Jest 6-krotną Mistrzynią Polski w Taekwondo semi i light contact oraz multimedalistką Mistrzostw Polski w kickboxingu. W klubie działa, prowadząc treningi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej wychowankowie sięgają po najwyższe miejsca na podium Mistrzostw Świata, Europy i Polski w taekwondo oraz kickboxingu. Zainteresowania poza treningowe to: narciarstwo zjazdowe, boks, nurkowanie, dietetyka, kulturystyka oraz literatura współczesna.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ukończyła kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Ukończyła także kursy Instruktorskie: Rekreacji Ruchowej specjalizacja Samoobrona oraz Judo i kurs Trenera Personalnego w Bodyshaping Academy. Jest animatorem czasu wolnego dzieci i dorosłych oraz nauczycielem kolonijnym dzieci i młodzieży. Capoeira jest jej inspiracją, motorem do działania, łącznikiem z „naprawdę pozytywnymi ludźmi”. Od kilku lat trenuje Brazylijskie Jiu Jitsu, od samego początku sprawdzając swoje umiejętności na zawodach. Pracuje z ludźmi na siłowni – jako trener i fizjoterapeuta.

Rectangle-51.png
Natalia Panek
Rectangle-51.png
Pamela Będkowska

Studiowała biologie i geologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2015 roku pracuje w studio graficznym, jako grafik komputerowy. Ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej  o specjalności Joga. Jogę ashtangę praktykuje od 4 lat, ale nie liczy dokładnie stażu, ponieważ” najważniejsze to praktykować na macie i doświadczać”. Pierwotnie joga była dla niej narzędziem do utrzymania świetnej kondycji i rozciągania. Z czasem praktyka stała się bardziej świadoma- pomagająca w pokonywaniu słabości, zapanowaniu nad emocjami i uzyskaniu wewnętrznej równowagi. Jej sesje opierają się na systemie vinyasy, łącząc ruch i oddech w taniec między asanami. Skupia się głównie na relaksacji, rozluźnieniu. W wolnym czasie jeździ na rowerze, trenuje na siłowni, spaceruje po górach i pływa, a w sezonie zimowym szusuje na nartach.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktor fitness, aquafitness i nowoczesnych form gimnastyki. Posiada uprawnienia do prowadzenia odnowy biologicznej i masażu, trener pływania.

 

 

 

Rectangle-51.png
Anna Brzostek-Góźdź
Rectangle-51.png
Anna witkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

 

 

 

 

 

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego. Jest instruktorem i posiada stopień I Dan w Taekwondo. W Kickboxingu posiada I stopień uczniowski i jest obecną Mistrzynią Europy Juniorów w Light Contact i Wicemistrzynią Pointfightingu. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Świata. W wolnym czasie uprawia sporty zimowe oraz jazdę konną.

Rectangle-51.png
Michelle Maier
Rectangle-51.png
Mariusz Nowak
Rectangle-51.png
Kamil Pietrzyk

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

ASYSTENT INSTRUKTORA

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

KADRA ZAWODNICZA

Rectangle-51.png
Hana Bereda
Rectangle-51.png
Nicole Iwińska
Rectangle-51.png
Magdalena Ignasiak
Rectangle-51.png
Nikodem Bereda

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

KADRA SĘDZIOWSKA

Jurajska Akademia może pochwalić się nie tylko sukcesami wśród młodych adeptów, ale również rozwojem dorosłych, którzy angażują się w rozwój dyscypliny poprzez podnoszenie wiedzy na temat sędziowania. Grzegorz Budek, Marcin Kita, Michał Sawicki w Skarżysku Kamiennej  13.03.2021, zdobyli uprawnienia sędziowskie kategorii D i dołączyli do grona sędziów, dbających o zasady, współzawodnictwa dzieci i młodzieży w Polskim Związku Kickboxingu.

Od stycznia 2022 do grona sędziów PZKB przystąpiły również Renata Maier-Hoppe oraz Gabriela Zawalska. Czynnym sędzią w Taekwondo została również Magdalena Buc.

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!