SUKCESY

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

SUKCESY

  • Akademickie Mistrzostwa Polski i Puchar Polski AZS 7-08.06.2024r. – Warszawa

    1. Tymoteusz Kopa
    -1m – kick-light -79kg
    -2m – point-fighting -79kg

  • Mistrzostwa Polski Point-Fighting, Light-Contact Kadetów Młodszych Starszych oraz Mistrzostwa Polski Point-Fighting Dzieci JURASSIC WARRIORS VI 31.05 – 02.06.2024r. – Bałtów

    1. Alexander Kita
    -1m – point-fighting, dzieci -18kg

    2. Emilia Horbatiuk
    -1m – point-fighting, dzieci -21kg

    3. Szymon Dziedzic
    -2m – point-fighting, dzieci -24kg

    4. Oliwier Ziaja
    -3m – point-fighting, dzieci -24kg

    5. Szymon Mikołajczyk
    -2m – point-fighting, dzieci -27kg

    6. Oliwia Krzemińska
    -2m – point-fighting, dzieci -30kg

    7. Sonia Wołowczyk
    -1m – point-fighting, dzieci -36kg

    8. Filip Horbatiuk
    -2m – point-fighting, dzieci -36kg

    9. Nataniel Kita
    -3m – point-fighting, kadet młodszy -28kg
    -2m – ligh-contact, kadet młodszy -28kg

    10. Hana Bereda
    -1m – light contact, kadet młodszy -32kg

    11. Wiktor Gajek
    -3m – point-fighting, kadet młodszy -32kg
    -3m – light-contact, kadet młodszy -32kg

    12. Gabriel Ligienza
    -3m – point-fighting, kadet młodszy -32kg

    13. Kacper Wołowczyk
    -3m – point-fighting, kadet młodszy -37kg
    -1m – light-contact, kadet młodszy -37kg
    Najlepszy zawodnik Light Contact

    14. Michalina Kupian
    -3m – point-fighting, kadet młodszy -37kg
    -3m – light-contact, kadet młodszy -37kg

    15. Brunon Mikołajczyk
    -2m – point-fighting, kadet młodszy -42kg

    16. Olgierd Kostańczyk
    -1m – point-fighting, kadet młodszy -47kg
    -3m – light-contact, kadet młodszy -47kg

    17. Nikodem Bereda
    -1m – point-fighting, kadet starszy -37kg
    -1m – light contact, kadet starszy -37kg

    18. Wojciech Gajek
    -1m – light contact, kadet starszy -52kg

    19. Hubert Milka
    -3m – point-fighting, kadet starszy -57kg

  • Mistral Summer Cup- 25.05.2024 Będzin

    1. Bartłomiej Kleszcz- dzieci młodsze, -110 cm
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -2m – soft-stick

    2. Helena Skowronek- dzieci młodsze, -115cm, -125cm
    -1m – techniki specjalne
    -2m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -3m – techniki szybkościowe
    -3m – soft-stick

    3. Lilianna Kleszcz- dzieci młodsze, -120cm
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -2m – soft-stick

    4.Szymon Porębski- dzieci młodsze, -120cm
    -2m – techniki specjalne
    -3m – soft-stick

    5. Franciszek Staszczyk- dzieci młodsze, -125cm, -130cm
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -1m – techniki szybkościowe
    -1m – soft-stick
    -1m – soft-stick

    6.Oliwier Ziaja- dzieci starsze, -120cm
    -2m – techniki szybkościowe
    -2m – techniki specjalne
    -1m – soft-stick
    -1m – point-fighting

    7. Emilia Horbatiuk- dzieci starsze, -115cm, -125cm
    -1m – techniki specjalne
    -3m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -2m – techniki szybkościowe
    -1m – soft-stick
    -2m – soft-stick
    -1m – point-fighting
    -2m – point-fighting

    8. Franciszek Ziaja- dzieci starsze, -120cm
    -3m – soft-stick
    -3m – point-fighting

    9. Alexander Kita- dzieci starsze, -115cm
    -2m – techniki specjalne
    -2m – techniki szybkościowe
    -1m – soft-stick
    -1m – point-fighting

    10. Jan Kaniowski- dzieci starsze, -135cm
    -3m – soft-stick
    -2m – point-fighting

    11. Szymon Dziedzic- dzieci starsze, -125cm
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -1m – soft-stick
    -1m – point-fighting

    12. Maksym Kazanecki- dzieci starsze, -130cm
    -2m – point-fighting

    13. Alexander Swarlik- dzieci starsze, -120cm
    -1m – techniki specjalne
    -1m – techniki szybkościowe
    -3m – soft-stick
    -2m – point-fighting

    14. Oliwia Krzemińska- dzieci starsze, -130cm
    -2m – point-fighting

    15. Filip Horbatiuk- dzieci starsze, -130cm
    -3m – techniki specjalne
    -3m – techniki szybkościowe
    -1m – soft-stick

    16. Laura Wójcik- dzieci starsze, -130cm
    -1m – techniki specjalne
    -3m – soft-stick
    -3m – point-fighting

    17. Mikołaj Wójcik- kadet młodszy, -140cm
    -2m – techniki specjalne
    -3m – techniki szybkościowe

  • Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Młodzieżowców 17-19.05.2024r – Starachowice

    1. Daria Ściślicka- Junior młodszy, -56kg
    -1m – Low Kick

  • Puchar Krakowa w Taekwon-do 18.05.2024

    1. Emilia Horbatiuk- dzieci 7lat, -106cm
    -2m – soft stick
    -2m – tempówki

    2. Oliwier Ziaja- dzieci 7lat, -108cm
    -1m – tempówki
    -1m – techniki specjalne

    3. Szymon Dziedzic- dzieci 8lat
    -2m – tempówki
    -1m – semi contact

    4. Jan Kaniowski- dzieci, +129cm
    -3m – tempówki

    5. Oliwia Krzemińska- dzieci 8lat, +128cm
    -3m – tempówki
    -2m – semi contact

    6. Alexander Swarlik- dzieci 8lat, -129cm
    -2m – techniki specjalne

    7. Filip Horbatiuk- dzieci 9lat
    -2m – semi contact

    8. Gabriel Ligienza- młodzik, -140cm
    -1m – tempówki
    -1m – techniki specjalne

  • XXX Mistrzostwa Polski ZS PUT Częstochowa, 27-28 kwietnia 2024

    1. Bartłomiej Kleszcz- dzieci młodsze, -4lat
    -3m – soft stick
    -2m – tempówki
    -1m – techniki specjalne

    2. Anastazja Sobolewska- dzieci młodsze, +5lat
    -1m – soft stick
    -3m – tempówki
    -3m – techniki specjalne

    3. Franciszek Staszczyk- dzieci, 6lat
    -3m – tempówki

    4. Liliana Kleszcz- dzieci, -6lat
    -3m – tempówki
    -3m – techniki specjalne

    5. Mikołaj Bereda- dzieci, 7lat, -10 kup
    -1m – soft stick
    -2m – tempówki
    -3m – techniki specjalne

    6. Oliwier Ziaja- dzieci, 7lat, +9 kup
    -1m – soft stick
    -1m – tempówki
    -1m – techniki specjalne

    7. Kacper Olejnik- dzieci, 7lat, +9 kup
    -2m – techniki specjalne

    8. Laura Postawa- dzieci, 7lat
    -2m – techniki specjalne

    9. Szymon Dziedzic- dzieci, 8lat, -125cm
    -2m – tempówki
    -2m – techniki specjalne

    10. Zofia Jeziorko- dzieci, 8lat, -128cm
    -1m – tempówki
    -2m – techniki specjalne
    -3m – semi contact

    11. Oliwia Krzemińska- dzieci, 8lat, -128cm
    -3m – tempówki
    -2m – semi contact

    12. Alexander Swarlik- dzieci, 8lat, -125cm
    -3m – techniki specjalne

    13. Tymon Wojciechowicz- dzieci, 8lat, +130cm
    -3m – techniki specjalne

    14. Maksym Kazanecki- dzieci -8lat, -130cm
    -2m – semi contact

    15. Filip Horbatiuk- dzieci, +9lat, -130cm
    -3m – tempówki
    -2m – semi contact

    16. Sonia Wołowczyk- dzieci, +9lat, +135cm
    -2m – tempówki
    -1m – semi contact

    17. Gabriel Ligienza- młodzik, -7 kup, -140cm
    -2m – tempówki
    -1m – techniki specjalne
    -1m – semi contact

    18. Kacper Wołowczyk- młodzik, -7 kup, -155cm
    -2m – tempówki
    -3m – techniki specjalne
    -2m – semi contact

    19. Hana Bereda- młodzik, -7 kup, -145cm
    -2m – tempówki
    -1m – semi contact

    20. Natalia Zawalska- junior, -165cm
    -1m – semi contact

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Point-fighting i Light Contact Juniorów, Seniorów i Weteranów 12-14.04.2024r. – Będzin
    1. Weronika Zawalska
    -3m – Point-fighting, Junior -55kg
    -2m – Light-contact, Junior -55kg

    2. Natalia Zawalska
    -2m – Point-fighting, Junior -60kg
    -3m – Light-contact, Junior -60kg

    3. Tymoteusz Ziaja
    -3m – Point-fighting, Junior -69kg

    4. Michelle Maier
    -2m – Point-fighting, Senior -60kg
    -3m – Point-fighting Grand Champion, Senior Open
    -2m – Light-contact, Senior -60kg

    5. Tymoteusz Kopa
    -3m – Point-fighting, Senior -74kg
    -3m – Light-contact, Senior -74kg

    6. Kacper Milka
    -3m – Point-fighting, Senior +94kg

  • Mistrzostwa Polski Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu 12-14.04.2024r. – Będzin
    1. Hanna Haręża
    -2m – Kick-light, Kadet młodszy -28kg

    2. Hana Bereda
    -1m – Kick-light, Kadet młodszy -32kg

    3. Nataniel Kita
    -2m – Kick-light, Kadet młodszy -28kg

    4. Wiktor Gajek
    -2m – Kick-light, Kadet młodszy -32kg

    5. Olgierd Kostańczyk
    -2m – Kick-light, Kadet młodszy -47kg

    6. Bartosz Kubarek
    -1m – Kick-light, Kadet młodszy +69kg

    7. Nikodem Bereda
    -2m – Kick-light, Kadet starszy -37kg

    8. Wojciech Gajek
    -3m – Kick-light, Kadet starszy -52kg

  • Mistrzostwa Polski Full Contact Juniorów i Seniorów_15-17.03.2024r. – Płock
    1. Szymon Piłka
    -3m – Junior Młodszy, -51kg
  • Mistrzostwa Polski Tang Soo-Do PUT, 16-17.03 Pionki
    1. Oliwier Ziaja
    -1m – Soft-stick, Dzieci 7 lat
    -1m – Techniki Szybkościowe, Dzieci 7 lat
    -1m – Techniki Specjalne, Dzieci 7 lat
    Najlepszy zawodnik w kategorii dzieci

    2. Emilia Horbatiuk
    -1m – Soft-stick, Dzieci 7 lat
    -3m – Techniki Szybkościowe, Dzieci 7 lat
    -3m – Techniki Specjalne, Dzieci 7 lat

    3. Szymon Dziedzic
    -1m – Techniki Szybkościowe, Dzieci 8lat
    -3m – Semi-contact, Dzieci 8 lat

    4. Zofia Jeziorko
    -2m – Techniki Szybkościowe, Dzieci 8 lat
    -2m – Semi-Contact, Dzieci 8 lat

    5. Filip Horbatiuk
    -3m – Techniki Szybkościowe, Dzieci +9lat
    -2m – Semi-contact, Dzieci +9lat

    6. Sonia Wołowczyk
    -2m – Techniki Szybkościowe, Dzieci +9 lat
    -3m – Techniki Specjalne, Dzieci +9lat
    -1m – Semi-contact, Dzieci +9lat

    7. Joanna Moryń
    -3m – Semi-Contact, Młodzik -140cm
    -3m – Techniki Specjalne, Młodzik -140cm
    -3m – Techniki Szybkościowe, Młodzik -140cm

    8. Hana Bereda
    -1m – Techniki Specjalne, Młodzik -145cm

  • Latvia Open 02-03.03.2024r. – Ventspils/Łotwa
    1. Wojciech Gajek
    -1m – Light Contact, Kadet Starszy, -52kg
    -2m – Kick Kight, Kadet Starszy, -52kg

    2. Nikodem Bereda
    -2m – Light Contact, Kadet Starszy, -37kg
    -3m – Kick Light, Kadet Starszy, -37kg

    3. Brunon Mikołajczyk
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -42kg

  • Mistrzostwa Polski Kick Light Juniorów, Seniorów i Weteranów 02-03.03.2024r. – Mińsk Mazowiecki
    1. Natalia Zawalska
    -3m – Kick Light, Juniorka, -60kg

    2. Weronika Zawalska
    -3m – Kick Light, Juniorka, -55kg

  • Kids Masters Cup w formule PF Dzieci, Kadetów Młodszych i Starszych oraz Soft Contact 24.02.2024r. – Piaseczno
    1. Oliwia Krzemińska
    -3m – Point-fighting, Dziewczynki, -27kg

    2. Filip Horbatiuk
    -3m – Point-fighting, Chłopcy, -33kg

    3. Szymon Dziedzic
    -2m – Point-fighting, Chłopcy, -24kg

    4. Brunon Mikołajczyk
    -1m – Point-fighting, Kadet Młodszy, -42kg

    5. Nataniel Kita
    -3m – Point-fighting, Kadet Młodszy, -32kg

    6. Michalina Kupian
    -2m – Point-fighting, Kadet Młodszy, -37kg

    7. Joanna Moryń
    -3m – Point-fighting, Kadet Młodszy, -28kg

    8. Hubert Milka
    -3m – Point-fighting, Kadet Starszy, -57kg

  • Otwarty Zimowy Turniej Taekwon-do 18.02.2024- Kąty Wrocławskie
    1. Bruno Bereda
    -3m Soft-stick

    2. Anastazja Sobolewska
    -1m Soft-stick
    -1m Techniki specjalne
    -2m Techniki szybkościowe
    Najlepsza zawodniczka w kategorii dzieci

    3. Mikołaj Bereda
    -1m Soft-stick
    -3m Techniki specjalne

    4. Oliwier Ziaja
    -2m Soft-stick
    -3m Techniki specjalne

    5. Zofia Jeziorko
    -1m Soft-stick
    -2m Techniki specjalne
    -2m Techniki szybkościowe

    6. Szymon Dziedzic
    -1m Techniki szybkościowe
    -3m Semi contact

    7. Antonina Jeziorko
    -3m Techniki szybkościowe

    8. Joanna Moryń
    -1m Techniki specjalne
    -2m Techniki szybkościowe
    -2m Soft-stick

    9. Hana Bereda
    -1m Semi contact
    -1m Techniki szybkościowe

    10. Sonia Wołowczyk
    -3 Techniki specjalne
    -3 Soft-stick
    -1 Semi contact

  • Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym 10. 12. 2023- Katowice

    1. Natalia Panek
    -1m –Senior, -63kg

  • Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu w formułach Pointfighting, Light Contact i Kick Light 03.12.2023r. – Będzin

    1. Sonia Wołowczyk
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -36kg
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -33kg

    2. Joanna Moryń
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -33kg
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -30kg

    3. Oliwia Krzemińska
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -27kg

    4. Hanna Haręża
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    5. Gabriel Ligienza
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -36kg

    6. Jan Kaniowski
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -33kg

    7. Filip Horbatiuk
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -30kg

    8. Maksym Kazanecki
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -27kg

    9. Nataniel Kita
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -27kg

    10. Szymon Dziedzic
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    11. Oliwier Orczyk
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    12. Alexander Kita
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    13. Szymon Mikołajczyk
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    14. Wiktor Szota
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47kg
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -57kg
    -1m – Kick Light, Kadet Młodszy, -57kg

    15. Hubert Milka
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47kg
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -57kg
    -2m – Kick Light, Kadet Młodszy, -57kg

    16. Olgierd Kostańczyk
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -42kg
    -1m – Kick Light, Kadet Młodszy, -42kg

    17. Nikodem Bereda
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37kg
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    -1m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37kg

    18. Kacper Wołowczyk
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    -2m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37kg

    19. Brunon Mikołajczyk
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37kg
    -3m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    -3m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37kg

    20. Wiktor Gajek
    -3m – Light Contact, Kadet Młodszy, -32kg
    -3m – Kick Light, Kadet Młodszy, -32kg

    21. Oliwia Jędrusik
    -3m- Kick Light, Kadet Młodszy, -37kg

    22. Hanna Bereda
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -28kg
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -28kg
    -1m – Kick Light, Kadet Młodszy, -28kg

    23. Bartosz Kubarek
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -69kg

    24. Nicole Iwińska
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -47kg
    -3m – Light Contact, Kadet Młodszy, -46kg

    25. Zuzanna Szkulik
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37kg
    -3m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg

    26. Weronika Zawalska
    -1m – Pointfighting, Kadet Starszy, -60kg
    -2m – Light Contact, Kadet Starszy, -60kg

    27. Juliusz Kopa
    -3m – Pointfighting, Kadet Starszy, -69kg

    28. Aleksandra Tyburska
    -2m – Pointfighting, Kadet Starszy, -65kg

    29. Natalia Morawiec
    -2m – Pointfighting, Kadet Starszy, -55kg

    30. Wojciech Nowak
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -52kg
    -3m – Kick Light, Kadet Starszy, -52kg

    31. Szymon Piłka
    -1m – Light Contact, Kadet Starszy, -47kg
    -1m – Kick Light, Kadet Starszy, -47kg

    32. Daria Ściślicka
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -60kg
    -1m – Kick Light, Kadet Starszy, -60kg

    33. Natalia Zawalska
    -1m – Pointfighting, Junior, -65kg
    -1m – Light Contact, Junior, -65kg

    34. Kacper Milka
    -2m – Pointfighting, Junior, +94kg

    35. Michelle Maier
    -1m – Pointfighting, Senior, -65kg
    -1m – Pointfighting, Senior, -70kg
    -1m – Light Contact, Senior, -65kg
    -1m – Kick Light, Senior, -65kg

  • Mistral Winter Cup 02.12.2023- Będzin

    1. Szymon Dziedzic– Dzieci Starsze -120cm
    -1m Soft-Stick 
    -1m Techniki Specjalne 
    -1m Techniki Szybkościowe
    -1m Pointfighting 

    2. Oliwier Ziaja– Dzieci Młodsze -115cm
    -1m Soft-Stick 
    -1m Techniki Specjalne 
    -2m Techniki Szybkościowe 

    3. Błażej Orczyk– Dzieci Młodsze -125cm
    -1m Techniki Specjalne
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe

    4. Oliwier Orczyk– Dzieci Starsze -125cm
    -1m Techniki Specjalne 
    -1m Pointfighting
    -3m Soft-Stick

    5. Anastazja Sobolewska– Dzieci Młodsze -115cm
    -3m Techniki Szybkościowe
    -3m Techniki Specjalne
    -2m Soft-Stick 

    6. Nina Bomastik– Dzieci Młodsze -125cm
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe
    -2m Techniki Specjalne

    7. Adam Bednarczyk– Dzieci Starsze
    -3m Soft-Stick

    8. Oliwia Krzemińska– Dzieci Starsze -125cm
    -1m Soft-Stick
    -1m Techniki Specjalne
    -1m Techniki Szybkościowe
    -1m Pointfighting

    9. Tymon Wojciechowicz– Dzieci Starsze -135cm
    -2m Techniki Specjalne
    -2m Soft Stick
    -3m Techniki Szybkościowe
    -3m Pointfighting 

    10. Helena Skowronek– Dzieci -110cm
    -2m Techniki Specjalne
    -3m Techniki Szybkościowe
    -3m Soft-Stick

    11. Franciszek Staszczyk– Dzieci Młodsze -120cm
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Specjalne 

    12. Joanna Moryń– Dzieci Starsze -140cm
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe
    -1m Techniki Specjalne
    -1m Pointfighting 

    13. Alex Kita– Dzieci Młodsze -115cm
    -1m Techniki Specjalne
    -1m Techniki Szybkościowe
    -1m oraz 3m Soft-Stick
    -1m Pointfighting

    14. Nataniel Kita, Dzieci Starsze -130cm
    -2m Soft-Stick
    -2m Pointfighting
    -3m Techniki Szybkościowe 

    15. Alexander Swarlik– Dzieci Starsze -120cm
    -2m Pointfighting
    -2m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe
    -2m Techniki Specjalne 

    16. Samuel Losma– Kadet Młodszy -150 cm
    -2m Techniki Specjalne
    -2m Techniki Szybkościowe
    -2m Pointfighting

    17. Maksym Kazanecki– Dzieci Starsze -125cm
    -2m Pointfighting
    -3m Techniki Szybkościowe
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Specjalne 

    18. Jan Kaniowski– Dzieci Starsze -135cm
    -3m Pointfighiting

    19. Mikołaj Bereda– Dzieci Młodsze -115cm
    -1m Techniki Szybkościowe
    -2m Techniki Specjalne
    -2m Soft-Stick

    20. Jan Spyra– Dzieci Starsze -125cm
    -3m Soft Stick
    -3m Techniki Specjalne
    -3m Techniki Szybkościowe 

    21. Zuzanna Spyra– dzieci starsze -140cm
    -3m Soft-Stick
    -2m Pointfighting
    -2m Wysokościówki

    22. Liliana Kleszcz– Dzieci Młodsze -115cm
    -1m Soft-Stick
    -1m Techniki Specjalne
    -1m Techniki Szybkościowe

    23. Bartłomiej Kleszcz– Dzieci Młodsze -105cm
    -1m Techniki Specjalne

    24. Natalia Nowak– Dzieci Starsze -135cm
    -3m Pointfighting

    25. Bartłomiej Nowak– Kadeci Młodsi +155cm
    -2m Techniki Specjalne
    -3m Pointfighting

    26. Zuzanna Wicik- Kadet Młodszy -140 cm
    -2m Techniki Szybkościowe
    -2m Techniki Specjalne
    -2m Pointfighting

    27. Filip Horbatiuk– Dzieci Starsze
    -1m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe

    28. Antonina Jeziorko– Dzieci Starsze -135cm
    -3m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe
    -3m Techniki Specjalne
    -3m Pointfighting

    29. Bruno Bereda– Dzieci Młodsze
    -1m Techniki Szybkościowe
    -2m Soft-Stick

    30. Zofia Jeziorko– Dzieci starsze, dziewczęta -125cm
    -2m Soft-Stick
    -2m Techniki Szybkościowe
    -3m Techniki Specjalne
    -2m Pointfighting

    31. Mikołaj Chomycz– Dzieci Młodsze – 115cm
    -3m Soft-Stick

  • Challenge Pointfighting Jaworzno 18.11.2023 – Jaworzno
    1. Szymon Dziedzic
    -3m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    2. Oliwier Orczyk
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    3. Szymon Mikołajczyk
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -24kg

    4. Maksym Kazanecki
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -27kg

    5. Jan Kaniowski
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -33kg

    6. Gabriel Ligienza
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -33kg
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -36kg

    7. Oliwia Krzemińska
    -1m – Pałki, Dzieci
    -2m – Pointfighting, Dzieci, -27kg

    8. Joanna Moryń
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -27kg
    -2m – Pałki, Dzieci

    9. Sonia Wołowczyk
    -1m – Pointfighting, Dzieci, -36kg
    -1m – Pałki, Dzieci

    10. Błażej Orzczyk
    -1m – Pałki, Dzieci

    11. Mikołaj Bereda
    -2m – Pałki, Dzieci

    12. Oliwier Ziaja
    -3m – Pałki, Dzieci

  • Puchar Polski Light Contact Kadetów Młodszych, Kadetów Starszych i Juniorów 17-19.11.2023r. – Węgrów
    1. Hana Bereda
    -1m – Light Contact, Kadetka Młodsza, -28kg
    -1m – Light Contact, Kadetka Młodsza, -32kg

    2. Zuzanna Szkulik
    -2m – Light Contact, Kadetka Młodsza, -37kg

    3. Michalina Kupian
    -3m – Light Contact, Kadetka Młodsza, -37kg

    4. Nicole Iwińska
    -2m – Light Contact, Kadetka Młodsza, -47kg

    5. Wiktor Gajek
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -32kg

    6. Nikodem Bereda
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    -3m –Light Contact, Kadet Młodszy, -42kg

    7. Kacper Wołowczyk
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg

    8. Olgierd Kostańczyk
    -3m – Light Contact, Kadet Młodszy, -42kg
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -47kg

    9. Wiktor Szota
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -57kg

    10. Hubert Milka
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -57kg

    11. Weronika Zawalska
    -1m – Light Contact, Kadetka Starsza, -60kg

    12. Daria Ściślicka
    -2m – Light Contact, Kadetka Starsza, -60kg
    -2m – Light Contact, Kadetka Starsza, -65kg

    13. Szymon Piłka
    -1m – Light Contact, Kadet Starszy, -47kg

    14. Alan Jarząbek
    -2m – Light Contact, Kadet Starszy, -47kg
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -52kg

    15. Wojciech Nowak
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -52kg

    16. Tymoteusz Ziaja
    -2m – Light Contact, Kadet Starszy, -63kg

    17. Natalia Zawalska
    -1m – Light Contact, Juniorka, -60kg

  • Puchar Miasta Węgrowa im. Boh.Powstania Styczniowego – Polskie Termopile w PF Kad. Mł, St, Jun 17-19.11.2023r – Węgrów
    1. Hana Bereda
    -1m – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -28kg

    2. Zuzanna Szkulik
    -2m – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -37kg

    3. Michalina Kupian
    -3m – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -37kg

    4. Nicole Iwińska
    -3m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -47kg

    5. Wiktor Gajek
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -32kg

    6. Kacper Wołowczyk
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37kg

    7. Olgierd Kostańczyk
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -42kg
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -47kg

    8. Wiktor Szota
    -2m – Pointfighting, Kadet młodszy, +47kg

    9. Natalia Morawiec
    -2m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -55kg

    10. Weronika Zawalska
    -1m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -60kg

    11. Wojciech Nowak
    -2m – Pointfighting, Kadet Starszy, -52kg

    12. Tymoteusz Ziaja
    -1m – Pointfighting, Kadet Starszy, – 63kg

    13. Natalia Zawalska
    -1m – Pointfighting, Juniorka, – 60kg

    14. Kacper Milka
    -1m – Pointfighting, Junior, +94kg

  • MISTRZOSTWA POLSKI W JU-JITSU SPORTOWYM 04-05.11.2023 r.
    1. Natalia Panek
    -1m – Ne Waza Gi, Senior, -63kg

  • Grand Prix Polski w Kickboxingu “SILESIA SAMURAI 12” w formułach, Kick Light, Pointfighting 29.10.2023r – Radlin
    1. Zuzanna Szkulik
    – 1m – Pointfighting, Kadetka młodsza, -37 kg
    – 3m – Kick-light, Kadetka młodsza, -37 kg

    2. Aniela Szkulik
    – 1m – Pointfighting, Dziewczynki, -24 kg
    – 2m – MFR KIDS FIGHT

    3. Oliwier Orczyk
    – 1m – Pointfighting, Chłopcy, -24 kg
    – 2m – MFR KIDS FIGHT
    – 2m – MFR SOFT STICK

    4. Błażej Orczyk
    – 3m – MFR KIDS FIGHT

    5. Gabriel Ligienza
    – 1m – Pointfighting, Chłopcy, -33 kg
    – 1m – MFR KIDS FIGHT

    6. Eryk Bem
    – 2m – MFR KIDS FIGHT
    – 3m – MFR RUN AND FIGHT
    – 3m – MFR SOFT STICK

    7. Sonia Wołowczyk
    – 2m – MFR RUN AND FIGHT
    – 1m – MFR SOFT STICK

    8. Nataniel Kita
    – 1m – Pointfighting, Chłopcy, -27 kg
    – 1m – MFR KIDS FIGHT

    9. Alexander Kita
    – 2m – Pointfighting, Chłopcy, -24 kg
    – 2m – MFR KIDS FIGHT

    10. Oliwia Jędrusik
    – 3m – Pointfighting, Kadetka młodsza, -37 kg

    11. Nicole Iwińska
    – 1m – Kick-light, Kadetka młodsza, -46 kg
    – 3m – Pointfighting, Kadetka młodsza, +47 kg

  • Taekwon-do Polish Open Cup, 28-29. 10. 2023 r. Opole
    1. Franciszek Staszczyk
    – 2m – dzieci młodsze, soft stick, +5lat (-2018)
    – 2m – dzieci młodsze, tempówki, +5lat (-2018)
    – 3m – dzieci młodsze, techniki specjalne, +5lat (-2018)

    2. Liliana Kleszcz
    – 2 m dzieci młodsze, techniki specjalne, +5lat (-2018)

    3. Antonina Jeziorko
    – 3m – dzieci, soft stick, +9lat (-2014), dziewczęta, -135cm
    – 1m – dzieci, tempówki, +9lat (-2014), dziewczęta, -135cm
    – 1m – dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2014), dziewczęta, -135cm

    4. Filip Horbatiuk
    – 3m – dzieci, soft stick, 8lat (2015), chłopcy, -133cm

    5. Oliwier Orczyk
    – 1m – dzieci, soft stick, 7lat (2016), chłopcy, -10 kup
    – 2m – dzieci, techniki specjalne, 7lat (2016), chłopcy, -10 kup

    6. Oliwia Krzemińska
    – 3m – dzieci, soft stick, 7lat (2016), dziewczęta

    7. Oliwier Ziaja
    – 1m – dzieci, soft stick, 6lat (2017), chłopcy
    – 2m – dzieci, tempówki, 6lat (2017), chłopcy

    8. Emilia Horbatiuk
    – 2m – dzieci, soft stick, 6lat (2017), dziewczęta
    – 3m – dzieci, tempówki, 6lat (2017), dziewczęta

    9. Maksym Kazanecki
    – 1m – dzieci, tempówki, 7lat (2016), chłopcy, -10 kup

    10. Szymon Dziedzic
    – 1m – dzieci, tempówki, 7lat (2016), chłopcy, +8 kup

    11. Gabriel Ligienza
    – 1m – dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2014), chłopcy, -137cm
    – 1m – dzieci, semi contact, +9lat (-2014), chłopcy, -137cm

    12. Laura Postawa
    -3m – dzieci, techniki specjalne, 6lat (2017), dziewczęta

    13. Joanna Moryń
    – 3m – dzieci, semi contact, +9lat (-2014), dziewczęta, +135cm

    14. Weronika Zawalska
    -3m- Kadetka Starsza, light contact, +54kg

  • CZECH OPEN – Pointfighting dzieci, kadetów młodszych Pointfighting,
    Light contact, Kick light kadetów starszych, juniorów i seniorów, 06-07.10.2023 r. Praga

    1. Gabriel Ligienza
    – 2 m – PF, chłopcy, -33 kg
    – 1 m – PF, chłopcy, -36 kg

    2. Sonia Wołowczyk
    – 2 m – PF, dziewczynki, -33 kg
    – 3 m – PF, dziewczynki, -36 kg

    3. Hana Bereda
    – 2 m – PF, kadetka młodsza, -28 kg

    4. Wiktor Gajek
    – 2 m – PF, kadet młodszy, -32 kg

    5. Nicole Iwińska
    – 1 m – PF, kadetka młodsza, -47 kg

    6. Hubert Milka
    – 3 m – PF, kadet młodszy, + 47kg

    7. Wiktor Szota
    – 2 m – PF, kadet młodszy, + 47kg

    8. Wojciech Gajek
    – 3 m – LC, kadet starszy, – 47kg
    – 3 m – KL, kadet starszy, – 47kg

    9. Alan Jarząbek
    – 3 m – LC, kadet starszy, – 47kg

    10. Tymoteusz Ziaja
    – 2 m – LC, kadet starszy, – 63kg

  • Otwarte Mistrzostwa Śląska „FLASH FIGHTER” dzieci, kadetów młodszych i starszych, juniorów, seniorów i weteranów Pointfighting, Light-contact, Radlin 01.10.2023
    Najlepszy Klub: 1. JURAJSKA Akademia Sport- Łazy

    1. Nataniel Kita
    – 3 m – PF, chłopcy, -27 kg
    – 3 m – PF, chłopcy, -27 kg

    2. Gabriel Ligienza
    – 3 m – PF, chłopcy, -33 kg
    – 1 m – PF, chłopcy, -36 kg

    3. Szymon Mikołajczyk
    – 1 m – PF, chłopcy, -24 kg
    – 3 m – PF, chłopcy, -27 kg

    4. Joanna Moryń
    – 2 m – PF, dziewczynki, -33 kg

    5. Aniela Szkulik
    – 2 m – PF, dziewczynki, -24 kg

    6. Sonia Wołowczyk
    – 1 m – PF, dziewczynki, -33 kg
    – 2 m – PF, dziewczynki, -36 kg

    7. Hana Bereda
    – 1 m – PF, kadetka młodsza, -28 kg
    – 1 m – PF, kadetka młodsza, -32 kg
    – 1 m – LC, kadetka młodsza, -28 kg

    8. Wiktor Gajek
    – 1 m – PF, kadet młodszy, -32 kg
    – 1 m – LC, kadet młodszy, -32 kg

    9. Nicole Iwińska
    – 2 m – PF, kadetka młodsza, -47 kg
    – 2 m – LC, kadetka młodsza, -46 kg

    10. Juliusz Kopa
    – 3 m – PF, kadet młodszy, -69 kg

    11. Olgierd Kostańczyk
    – 3 m – PF, kadet młodszy, -42 kg
    – 1 m – PF, kadet młodszy, -47 kg
    – 2 m – LC, kadet młodszy, -42 kg
    – 1 m – LC, kadet młodszy, -47 kg

    12. Brunon Mikołajczyk
    – 1 m – PF, kadet młodszy, -37 kg
    – 1 m – LC, kadet młodszy, -37kg

    13. Zuzanna Szkulik
    – 2 m – PF, kadetka młodsza, -37 kg
    – 3 m – LC, kadeta młodsza, -37kg

    14. Kacper Wołowczyk
    – 2 m – PF, kadet młodszy, -37 kg
    – 2 m – PF, kadet młodszy, -42 kg
    – 1 m – LC, kadet młodszy, -37 kg

    15. Wojciech Gajek
    – 1 m – LC, kadet starszy, -47 kg

    16. Weronika Zawalska
    – 1 m – PF, kadetka starsza, -55kg
    – 1 m – LC, kadetka starsza, -55kg

    17. Patrycja Kuban
    – 2 m – PF, juniorka, -55kg
    – 2 m – LC, juniorka, -55kg

    18. Natalia Zawalska
    – 1 m – PF, juniorka, – 60kg
    – 1 m – LC, juniorka, – 60kg

    19. Tymoteusz Kopa
    – 1 m – PF, senior, – 79kg
    – 1 m – LC, senior, – 79kg

  • Mistrzostwa Mazowsza Kadetów, Juniorów Kick Light i Mistrzostwa Mazowsza
    Dzieci, Kadetów i Juniorów Pointfighting, Pałki Dzieci 15-16.09.2023 r.
    1. Mikołaj Bereda
    – 3 m – Pałki dzieci, -125 cm

    2. Filip Horbatiuk
    – 1 m – Pałki dzieci, -135 cm
    – 3 m – PF, chłopcy, -33 kg

    3. Oliwia Krzemińska
    – 2 m – Pałki dzieci, -125 cm

    4. Gabriel Ligienza
    – 1 m – PF, chłopcy, -33 kg
    – 1 m – PF, chłopcy, -36 kg
    – Najlepszy zawodnik w kategorii PF chłopcy

    5. Joanna Moryń
    – 3 m – PF, dziewczynki, -30 kg

    6. Aniela Szkulik
    – 3 m – Pałki dzieci, -125 cm
    – 2 m – PF, dziewczynki, -24 kg

    7. Sonia Wołowczyk
    – 2 m – PF, dziewczynki, -33 kg
    – 1 m – PF, dziewczynki, -36 kg

    8. Hana Bereda
    -3 m – PF, kadetka młodsza, -28 kg
    -1 m- KL, kadetka młodsza, -32 kg

    9. Nikodem Bereda
    – 1m- KL, kadet młodszy, -37 kg
    – 1m- KL, kadet młodszy, -42 kg
    – Najlepszy zawodnik w kategorii KL kadet młodszy

    10. Nicole Iwińska
    – 2 m – PF, kadetka młodsza, -46 kg
    – 1 m- KL, kadetka młodsza, -46 kg

    11. Olgierd Kostańczyk
    – 2 m – KL, kadet młodszy, -42 kg

    12. Michalina Kupian
    – 2 m – KL, kadetka młodsza, -32 kg

    13. Brunon Mikołajczyk
    – 2 m – KL, kadet młodszy, -37 kg

    14. Kacper Wołowczyk
    -3 m – PF, kadet młodszy, -37 kg
    – 3 m – KL, kadet młodszy, – 37 kg

    15. Zuzanna Szkulik
    – 2 m- KL, kadetka młodsza, -37 kg

  • Mistrzostwa Europy WAKO Dzieci, Kadetów i Juniorów, Turcja 25.08.2023-03.09.2023
    1. Gabriel Ligienza
    – 3 miejsce – 33 kg – Dzieci Pointfighting
    – 2 miejsce – 33 kg – Dzieci Pointfighting drużynowo
    2. Sonia Wołowczyk
    – 3 miejsce – 33 kg – Dzieci Pointfighting
  • PUCHAR ŚWIATA KICKBOXINGU , BUDAPESZT/WĘGRY 16-18.06.2023

    1. Daria Ściślicka
    – 3 m – Kick Light, Kadetka Starsza, -60 kg
    2. Szymon Piłka
    – 3 m – Kick Light, Kadet Starszy, -42 kg
    – 3 m – Light Contact

  • MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW MŁODSZYCH I STARSZYCH PF
    I LC ORAZ DZIECI PF 02-04.06.2023 – BAŁTÓW

    1. Aniela Szkulik
    – 3 m – PF, Dziewczynki, -24 kg
    2. Sonia Wołowczyk
    – 2 m – PF , Dziewczynki, -33 kg
    3. Szymon Mikołajczyk
    – 3 m – PF, Chłopcy, -24 kg
    4. Nataniel Kita
    – 3 m – PF, Chłopcy, -27 kg
    5. Konrad Ogórek
    – 3 m – PF, Chłopcy, -27 kg
    6. Gabriel Ligienza
    – 2 m – PF, Chłopcy, -33 kg
    7. Eryk Bem
    – 3 m – PF, Chłopcy, -33 kg
    8. Hana Bereda
    – 1 m – LC, Kadetka Młodsza, -28 kg
    9. Zuzanna Szkulik
    – 3 m – LC, Kadetka Młodsza, -37 kg
    – 2 m – PF
    10. Michalina Kupian
    – 2 m – LC, Kadetka Młodsza, -32 kg
    11. Kacper Wołowczyk
    – 2 m – LC, Kadet Młodszy, -32 kg
    12. Nikodem Bereda
    – 3 m – LC, Kadet Młodszy, -37 kg
    13. Brunon Mikołajczyk
    – 3 m – LC, Kadet Młodszy, -37 kg
    14. Olgierd Kostańczyk
    – 3 m – LC, Kadet Młodszy, -42 kg
    15. Wiktor Szota
    – 1 m – LC, Kadet Młodszy, -57 kg
    16. Hubert Milka
    – 2 m – LC, Kadet Młodszy, -57 kg
    – 1 m – PF, +47 kg
    17. Weronika Zawalska
    – 3 m – LC, Kadetka Starsza, -55 kg
    – 3 m – PF
    18. Daria Ściślicka
    – 3 m – LC, Kadetka Starsza, -60 kg
    19. Szymon Piłka
    – 1 m – LC, Kadet Starszy, -42 kg
    20. Wojciech Gajek
    – 1 m – LC, Kadet Starszy, -47 kg
    21. Tymoteusz Ziaja
    – 2 m – PF, Kadet Starszy, -63 kg
    22. Juliusz Kopa
    – 3 m – PF, Kadet Starszy, -63 kg

    Najlepszy Klub Light Contact Zawodów

  • MISTRAL SUMMER CUP, Będzin 27.05.2023

    1. Anastazja Sobolewska
    – 3 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze, 2019/-110cm
    2. Emilia Horbatiuk
    – 1 m – Tech. Spec, Dzieci Młodsze, 2017/-120cm
    – 2 m – Tech. Szybk.
    – 3 m – Soft Stick
    3. Mikołaj Bereda
    – 1 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze, 2017/-115cm
    – 1 m – Tech. Szybk.
    – 3 m – Tech. Spec.
    4. Błażej Orczyk
    – 3 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze, 2018/-120cm
    5. Oliwier Ziaja
    – 1 m – Tech. Spec., Dzieci Młodsze, 2017/-115cm
    6. Szymon Dziedzic
    – 1 m – Soft Stick, Dzieci Starsze, 2016/-120cm
    – 1 m – Tech. Spec.
    – 1 m – Tech. Szybk.
    7. Zofia Jeziorko
    – 1 m – Soft Stick, Dzieci Starsze, 2016/-120cm
    – 1m – Techn. Spec.
    – 2 m – Pointfighting
    – 2 m – Techn. Szybk.
    8. Jan Kaniowski
    a. 3 m – Soft Stick, Dzieci Starsze, 2016/-125cm
    9. Maksym Kazanecki
    – 3 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2016/-125cm
    – 3 m – Tech. Spec.
    10. Oliwia Krzemińska
    – 1 m – Tech. Szybk., Dzieci Starsze, 2016/-120cm
    – 2 m – Tech.Spec.
    – 3 m – Pointfighting
    11. Szkulik Aniela
    – 1 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2016/-120cm
    – 2 m – Soft Stick
    12. Alexander Kita
    – 1 m – Soft Stick Dzieci Starsze, 2016/-110cm
    – 1 m – Pointfighting
    – 2 m – Tech. Spec.
    – 2 m – Tech. Szybk.
    13. Oliwier Orczyk
    – 2 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2016/-125cm
    – 3 m – Tech. Spec.
    14. Filip Horbatiuk
    – 1 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2015/-130cm
    – 2 m – Soft Stick
    – 3 m – Tech. Spec.
    – 3 m – Tech. Szybk.
    15. Antonina Jeziorko
    – 2 m – Tech. Spec., Dzieci Starsze, 2014/-130cm
    – 2 m – Tech. Szybk.
    – 3 m – Pointfighting
    16. Eryk Bem
    – 1 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2014/-140cm
    – 1 m – Soft Stick
    – 1 m -Tech. Spec.
    17. Nataniel Kita
    – 1 m – Pointfighting, Dzieci Starsze, 2014/-125cm
    – 1 m – Soft Stick
    – 1 m – Tech. Szybk.
    – 2 m – Tech. Spec.

  • V PUCHAR KRAKOWA W TAEKWON-DO, 13.05.2023 Kraków
    1. Laura Postawa
    – 1 m – Tech.Spec., Dziewczęta, 2017
    – 2 m – Soft Stick
    – 3 m – Tech. Szybk.
    2. Oliwia Krzeminska
    – 2 m – Tech. Spec., Dziewczęta, 2016
    – 3 m – Semi Contact
    3. Joanna Moryń
    – 2 m – Tech. Spec., Dziewczęta , 2014
    – 3 m – Semi Contact
    4. Szymon Dziedzic
    – 2 m – Tech. Szybk., Chłopcy, 2016
    – 3 m – Tech. Spec.
    5. Maksym Kazanecki
    – 1 m – Tech. Szybk., Chłopcy, 2016
    – 3 m – Tech Spec.
    6. Nataniel Kita
    – 3 m – Semi Contact, Chłopcy , 2014

     

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów, Juniorów, Weteranów w formule light-contact i pointfighting_21-23.04.2023 – Będzin

    1. Patrycja Kuban
    -2m – point-fighting, Junior -55kg
    2. Natalia Zawalska
    -3m – point-fighting, Junior -60kg
    -2m – point-fighting, Junior Open
    -2m – light-contact, Junior -60kg
    3. Kacper Milka
    -1m – point-fighting, Junior +94kg
    -3m – light-contact, Junior +94kg
    4. Michelle Maier
    -3m – point-fighting, Senior -55kg
    -1m – point-fighting, Senior Open
    -2m – light-contact, Senior -55kg

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych w formule kick-light_21-23.04.2023 – Będzin
    1. Hana Bereda
    -2m – kick-light, Kadet młodszy -28kg
    2. Michalina Kupian
    -1m – kick-light, Kadet młodszy -32kg
    3. Zuzanna Szkulik
    -3m – kick-light, Kadet młodszy -37kg
    4. Brunon Mikołajczyk
    -3m – kick-light, Kadet młodszy -37kg
    5. Hubert Milka
    -1m – kick-light, Kadet młodszy -57kg
    6. Wiktor Szota
    -2m – kick-light, Kadet młodszy -57kg
    7. Weronika Zawalska
    -1m – kick-light, Kadet starszy -55kg
    Tytuł najlepszej zawodniczki
    8. Daria Ściślicka
    -2m – kick-light, Kadet starszy -60kg
    9. Szymon Piłka
    -2m – kick-light, Kadet starszy -42kg
    10. Alan Jarząbek
    -3m – kick-light, Kadet starszy -42kg
    11. Wojciech Gajek
    -1m – kick-light, Kadet starszy -47kg

 

  • GRAND PRIX POLSKI W KICKBOXINGU (PF, KL, K1), 16.04.2023  Radlin
    1. Sonia Wołowczyk
    – 1 miejsce – Pointfighting , Dziewczynki, -30 kg
    – 2 miejsce – Walki Ciągłe w Hogo
    2. Joanna Moryń
    – 3 miejsce – Pointfighting, Dziewczynki, -30 kg
    – 1 miejsce – Soft Contact
    – 3 miejsce – Walki Ciągłe Hogo
    3. Oliwier Orczyk
    – 1 miejsce – Pointfighting, Chłopcy, -24 kg
    4. Filip Horbatiuk
    – 3 miejsce, Pointfighting, Chłopcy, -30 kg
    – 3 miejsce – Walki Ciągłe Hogo
    5. Eryk Bem
    – 1 miejsce – Pointfighting, Chłopcy, -33 kg
    – 1 miejsce – Walki Ciągłe Hogo
    6. Błażej Orczyk
    – 3 miejsce – Soft Contact

  • PUCHAR ŚWIATA WAKO INSBRUCK/ AUSTRIA
    1. Szymon Piłka
    – 2 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    2. Wiktor Gajek
    – 3 miejsce – Pointfighting, Kadet Młodszy, -28 kg
    3. Wojciech Gajek
    – 3 miejsce – Kick Light, Kadet Starszy, -47 kg
    4. Weronika Zawalska
    – 3 miejsce – Kick Light, Kadet Starszy, -55 kg
    5. Michelle Maier
    – 3 miejsce – Light Contact, Seniorka, -55 kg
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu Kick Light_25.03.2023 Płock
    1. Tymoteusz Kopa
    – 3 miejsce – Kick Light, Młodzieżowiec, -74 kg
  • „PIASECZNO OPEN XI” Kickboxing, 25.03.2023 Piaseczno
    1. Joanna Moryń
    – 3 miejsce – Pointfighting, Dzieci, -27 kg
    2. Filip Horbatiuk
    – 3 miejsce – Pointfighting, Dzieci, -30 kg
    3. Gabriel Ligienza
    – 3 miejsce – Pointfighting, Dzieci, -30 kg
    4. Oliwier Orczyk
    – 3 miejsce – Pointfighting, Dzieci, -24 kg
    5. Nikodem Bereda
    – 3 miejsce – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37 kg
    6. Natalia Morawiec
    – 3 miejsce – Light Contact, Kadetka Starsza, -55 kg
    7. Alan Jarząbek
    – 2 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    – 3 miejsce – Pointfighting
    8. Wojciech Gajek
    – 3 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -47 kg
    9. Wojciech Nowak
    – 2 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -57 kg
    – 3 miejsce – Pointfighting
    10. Miłosz Zagdan
    – 3 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -69 kg

  • Mistrzostwa Polski Taekwondo PUT 18-19.03.23 Częstochowa
    1. Franciszek Staszczyk
    -2m – Soft Stick, Dzieci młodsze, +5lat (-2018)
    2. Leon Postawa
    – 3m – Soft Stick, Dzieci młodsze, +5lat (-2018)
    3. Anastazja Sobolewska
    – 1m – Soft Stick, Dzieci młodsze, -4lat (+2019)
    – 2m – Tech szybk.
    – 2m – Tech spec.
    4. Liliana Kleszcz
    – 3m – Tech. Spec., Dzieci młodsze, +5lat (-2018)
    5. Mikołaj Bereda
    – 3m – Soft Stick, Dzieci, 6lat, -10 kup, (2017)
    – 1m – Tech szyb.,
    6. Emilia Horbatiuk
    – 2m – Soft Stic, Dzieci, 6lat (2017)
    – 3m – Tech szybk
    7. Laura Postawa
    – 3m – Soft Stick, Dzieci, 6lat (2017)
    – 2m – Tech szybk
    – 3m – Tech spec
    8. Filip Horbatiuk
    – 3m – Tech szyb., Dzieci, 8lat (2015)
    – 3m -Tech spec.
    9. Szymon Dziedzic
    – 2m – Tech szyb., Dzieci, 7lat,(2016)
    – 2m – Tech spec
    10. Szymon Mikołajczyk
    – 3m – Tech szyb., Dzieci, 7lat,(2016)
    11. Gabriel Ligienza
    – 3m – Semi Contact, Dzieci, +9lat (-2014), -135 cm
    – 1m – Tech spec
    12. Joanna Moryń
    – 1m – Semi Contact, Dzieci, +9lat (-2014)
    – 1m – Tech spec
    13. Tymon Wojciechowicz
    – 1m – Tech spec, Dzieci, 7lat (2016)
  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, 26.02.2023 Katowice
    1. Wojciech Marchewka
    – 1m ne waza gi u14 -46kg
    2. Franciszek Pałucha
    – 3m ne waza gi u14 -38kg
  • Slovak Open, 25-26.02.2023 Bratysława
    1. Hana Bereda
    – 2 miejsce – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -28 kg
    – 3 miejsce – Light Contact
    2. Zuzanna Szkulik
    – 2 miejsce – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -32kg
    – 3 miejsce – Light Contact
    3. Nicole Iwińska
    – 1 miejsce – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -37kg
    – 1 miejsce – Light Contact
    4. Wiktor Gajek
    – 1 miejsce – Pointfighting, Kadet Mlodszy, -28kg
    – 2 miejsce – Light Contact
    5. Kacper Wołowczyk
    – 1 miejsce – Light Contact, Kadet Młodszy, -32kg
    – 3 miejsce – Kick Light
    6. Nikodem Bereda
    – 2 miejsce – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    – 3 miejsce – Kick Light
    7. Brunon Mikołajczyk
    – 3 miejsce – Light Contact, Kadet Młodszy, -37kg
    – 3 miejsce – Kick Light
    8. Daria Ściślicka
    – 1 miejsce – Light Contact, Kadetka Starsza, -55kg
    – 1 miejsce – Kick Light
    9. Weronika Zawalska
    – 1 miejsce – Kick Light, Kadetka Starsza, -60kg
    – 2 miejsce – Light Contact
    – 3 miejsce – Pointfighting
    10. Alan Jarząbek
    – 2 miejsce – Kick Light, Kadet Starszy, -42kg
    – 3 miejsce – Light Contact
    11. Szymon Piłka
    – 1 miejsce – Kick Light, Kadet Starszy, -42kg
    – 2 miejsce – Light Contact
    12. Wojciech Gajek
    – 2 miejsce – Light Contact, Kadet Starszy, -47kg
    – 3 miejsce – Kick Light
    13. Michelle Maier
    – 1 miejsce – Light Contact, Seniorka, -60kg
    – 3 miejsce – Pointfighting
    – 3 miejsce – Pointfighting
    14. Tymoteusz Kopa
    – 3 miejsce – Pointfighting, Senior, -74kg
    – 3 miejsce – Kick Light
  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, 03.02.2023 Katowice
    1. Wojciech Marchewka
    – 1m ne waza gi u 12 -46kg
    2. Anna Starszyk
    – 3m ne waza gi u12 -32 kg
  • Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-Jitsu Sportowym, 15.01.2023 Mysłowice
    1. Aniela Wilczewska
    – 1m, u12 ne waza gi -32kg
    2. Wojciech Marchewka
    – 1m, u12 ne waza gi -46kg
    3. Natalia Panek
    – 1m, ne waza gi Woman Senior -70kg
  • POLISH OPEN Międzynarodowy Puchar Polski w Kickboxingu 09-11.12.22 Janów Podlaski
    1. Hana Bereda
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    – Najlepsza Zawodniczka kategorii Pointfighting Dzieci
    2. Wiktor Gajek
    -2m – Pointfighting, Dziecko, -33 kg
    -3m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    3. Nicole Iwińska
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -42 kg
    -3m – Light Contact
    4. Nikodem Bereda
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    -1m – Light Contact
    5. Kacper Wołowczyk
    -3m – Pointfighting, -37 kg
    6. Juliusz Kopa
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    – 2m – Light Contact, -63 kg
    7. Wojciech Gajek
    – 2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -47 kg
    – 1m – Light Contact, -52 kg
    8. Wojciech Nowak
    – 2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -57 kg
    – 3m – Pointfighting, +47 kg
    9. Weronika Zawalska
    – 1m – Kick Light, Kadetka Starsza, -55 kg
    – 1m – Pointfighting
    – Najlepsza Zawodniczka kategorii Pointfighting Kadetek Starszych
    10. Natalia Morawiec
    – 3m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -55 kg
    – 3m – Kick Light
    11. Alan Jarząbek
    – 3m – Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    – 3m – Pointfighting
    – 3m – Kick Light
    12. Szymon Piłka
    – 3m – Pointfighting, Kadet Starszy, -42 kg
    – 2m – Kick Light
    13. Tymoteusz Ziaja
    – 2m – Pointfighting, Kadet Starszy, -63 kg
    – 1m – Pointfighting, -69 kg
    14. Natalia Zawalska
    – 1m – Kick Light, Juniorka, -60 kg
    – 1m – Pointfighting
    – Najlepsza Zawodniczka kategorii Pointfighting Juniorek oraz w kategorii Kick Light
    15. Tymoteusz Kopa
    -1m – Pointfighting, Junior, -74 kg

    I miejsce Klasyfikacji Klubowej

  • Śląska Liga Kickboxingu 03-04.12.22 Będzin
    1. Hana Bereda
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    -Najlepsza Zawodniczka Pointfightingu Kategorii Dzieci
    2. Joanna Moryń
    -2m – Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    3. Sonia Wołowczyk
    -3m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    4. Wiktor Gajek
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -33 kg
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    -Najlepszy Zawodnik Pointfightingu Kategorii Dzieci
    5. Nataniel Kita
    -3m – Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    -1m – Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    6. Zuzanna Szkulik
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    -2m – Light Contact
    -2m – Kick Light
    7. Nicole Iwińska
    -3m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -42 kg
    -2m – Light Contact
    -3m – Kick Light
    8. Nikodem Bereda
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    -1m – Light Contact
    -1m – Kick Light
    9. Kacper Wołowczyk
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -32 kg
    -3m – Light Contact, -37 kg
    -2m – Kick Light, -32 kg
    -3m – Kick Light, -37 kg
    10. Olgierd Kostańczyk
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -37 kg
    -3m – Kick Light, -37 kg
    11. Brunon Mikołajczyk
    -2m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37 kg
    12. Juliusz Kopa
    -1m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    -1m – Ligt Contact, -63 kg
    -1m – Kick Light, -63 kg
    13. Hubert Milka
    -2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    -2m – Ligt Contact, -52 kg
    -3m – Kik Light, -52 kg
    14. Wojciech Gajek
    -1m – Light Contact, Kadet Młodszy, -47 kg
    -1m – Kick Light, -47 kg
    -1m – Kick Light, -52 kg
    15. Wojciech Nowak
    -2m – Light Contact, Kadet Młodszy, -63 kg
    16. Natalia Morawiec
    -1m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -55 kg
    -2m – Light Contact
    -3m – Kick Light
    17. Wiktoria Szczepańczyk
    -3m – Light Contact, Kadetka Starsza, -55 kg
    18. Nadia Piętak
    -2m – Pointfighting, Kadetka Starsza, -60kg
    -1m – Light Contact
    19. Alan Jarząbek
    -3m – Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    -2m – Kick Light
    20. Szymon Piłka
    -2m – Pointfighting, Kadet Starszy, -42 kg
    -3m – Light Contact
    -1m – Kick Light
    21. Tymoteusz Ziaja
    -1m – Pointfighting, Kadet Starszy, -63 kg
    22. Tymoteusz Kopa
    -1m – Pointfighting, Junior, -74 kg
    -1m – Pointfighting, Junior, -79 kg
    -1m – Light Contact, -74 kg
    -1m – Light Contact, -79 kg
    -2m – Kick Light, -74 kg
    -1m – Kick Light, -79 kg
    23. Michelle Maier
    -1m – Pointfighting, Seniorka, -60 kg
    -1m – Light Contact

    II miejsce Klasyfikacja Klubowa

  • Mistral Winter Cup – 03.12.22 Będzin
    1. Maria Sosnowska
    -2m – Soft Stick, Dzieci, -105 cm
    -2m – Techniki Szybkościowe
    -2m – Techniki Specjalne
    2. Anastazja Sobolewska
    -2m – Soft Stick, Dzieci, -110 cm
    -3m – Techn Spec.
    3. Liliana Kleszcz
    -1m – Soft-stick, Dzieci, -110 cm
    -1m – Techniki Szybkościowe
    -1m – Techniki Specjalne
    4. Stanisław Tyrała
    – 2m- Techniki Specjalne, chłopcy -110 cm
    5. Hubert Machura
    – 3m – Techniki Specjalne, chłopcy -115,
    6. Oliwia Krzemińska
    -1m – Soft Stick, dziewczęta -120cm
    -1m – Techniki Szybkościowe
    -1m – Techniki Specjalne
    7.Zofia Jeziorko
    -1m – Soft Stick , dziewczęta -115cm
    -1m – Techniki Szybkościowe
    -1m – Techniki Specjalne
    8. Szymon Dziedzic
    -1m – Soft Stick, chłopcy -120cm
    -1m – Techniki Szybkościowe
    9. Oliwier Ziaja
    -3m – Soft Stick, chłopcy -110cm
    -1m – Techniki Specjalne
    10. Antonina Jeziorko
    -2m – Soft Stick, dziewczęta -130cm
    -2m – Techniki Szybkościowe
    -3m – Techniki Specjalne
    11. Alexander Swarlik
    – 2m – Soft Stick, chłopcy -115cm
    – 2m – Techniki Szybkościowe
    – 1m – Techniki Specjalne
    12. Alex Kita
    – 2m – Soft Stick, chłopcy -105cm
    – 2m – Techniki Szybkościowe
    13. Maksym Kazanecki
    – 3 m – Techniki Szybkościowe Chłopcy -120 cm
    14. Joanna Moryń
    – 1m – techniki specjalne, dziewczynki, -135cm
    – 2m – Techniki Szybkościowe
    15. Eryk Bem
    -3m – Techniki Szybkościowe , chłopcy, + 140cm
    16. Nataniel Kita
    -3m – Techniki Szybkościowe -125cm;
    – 3m – Techniki Specjalne -125cm;
    -2m – Soft Stick -125cm
    17. Gabriel Ligienza
    – 1m- Techniki Specjalne, chłopcy, -135cm
    – 2m- Soft Stick
    – 3m- Techniki Szybkościowe
  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, Katowice 13.11.22
    1. Leon Ialanschi
    – 2 m, U8, ne waza gi, -20kg
    2. Wojciech Marchewka
    – 3 m, U12, ne waza gi, -42kg
    3. Antoni Cebula
    – 3 m, U12, ne waza gi, +50kg
  • Otwarty PP w kickboxingu (DZI, KAD.MŁ, KAD ST., JUN) w formule PF_12-13.11.2022 – Świdnik
    1. Hana Bereda
    – 2m – Poitfighting, Dziecko, -27 kg
    2. Zuzanna Szkulik
    – 3m – Pointfighting, Kadetka Młodsza, -32 kg
    3. Milena Żylińska
    – 2m – Pointfighting, Kadetka Starsza, +65 kg
  • Świętokrzyski Turniej Kickboxingu LK i KL_12.11.2022 – Skarżysko-Kamienna
    1. Zuzanna Szkulik
    – 2m- Kick Light, Kadetka Młodsza, -32 kg
    2. Nicole Iwińska
    – 2m – Kick Light, Kadetka Młodsza, , -42 kg
    3. Nikodem Bereda
    – 1m- Kick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    4. Wojciech Gajek
    – 1m – Kick Light, Kadet Młodszy ,-47 kg
    5. Juliusz Kopa
    – 3m- Kick Light, Kadet Młodszy, -63 kg
    6. Alan Jarząbek
    – 2m – Kick Light, Kadet Starszy, -42 kg
    7. Tymoteusz Ziaja
    – 3m – Kick Light, Kadet Starszy, -57 kg
    8. Tymoteusz Kopa
    – 3 m – Kick Light, Junior, -74 kg
     
  • III Puchar Siemianowic Śląskich 23.10.22
    1. Liliana Kleszcz
    – 1m, Soft Stick, Dzieci Młodsze, -4 lat
    – 2m, Tempówki
    – 2m, Techniki Specjalne
    2. Maria Sosnowska
    – 2m, Soft Stick, Dzieci Młodsze, -4 lat
    3. Leon Postawa
    – 3m, Soft Stick, Dzieci Młodsze, -4 lat
    – 2m, Tempówki
    – 2m, Techniki Specjalne
    4. Nikodem Wojciechowicz
    – 2m, Soft Stick, Dzieci Młodsze, -4 lat
    – 2m, Tempówki
    5. Franciszek Staszczyk
    – 1m, Soft Stick, Dziecko Młodsze, -4 lat
    – 3m, Tempówki
    – 3m, Techniki Specjalne
    6. Franciszek Ziaja
    – 3m, Tempówki , Dzieci Młodsze, -4 lat
    7. Laura Postawa
    – 1m, Tempówki, Dzieci Młodsze, +5 lat
    – 1m, Techniki Specjalne
    8. Emilia Horbatiuk
    – 3m, Soft Stick, Dzieci Młodsze, +5 lat (-2017)
    – 2 m , Tempówki
    – 3m, Techniki Specjalne
    9. Oliwier Ziaja
    – 2m, Tempówki, Dzieci Młodsze, +5 lat
    10. Kacper Olejnik
    – 2m, Techniki Specjalne, Dzieci Młodsze, +5 lat
    11. Hubert Machura
    – 3m, Techniki Specjalne, Dzieci Młodsze, +5 lat, -115 cm
    12. Zofia Jeziorko
    – 1m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 3 m, Techniki Specjalne
    13. Oliwia Krzemińska
    – 1 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    14. Szymon Dziedzic
    – 1 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 1 m, Tempówki
    – 1 m, Techniki Specjalne
    15. Jan Kaniowski
    – 2 m, Tempówki, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 2m, Techniki Specjalne
    16. Maksym Kazanecki
    – 1 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 1 m, Tempówki
    – 2m, Techniki Specjalne
    17. Tymon Wojciechowicz
    – 2m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat, +125 cm
    – 3m, Techniki Specjalne
    – 3m, Tempówki
    18. Filip Horbatiuk
    – 1m, Soft Stick, Dzieci, 7 lat (2015), +8kup
    – 2 m, Techniki Specjalne
    – 3 m, Tempówki
    19. Antonina Jeziorko
    – 1m, Soft Stick, Dzieci, 8 lat (2014), -130 cm
    – 1 m, Tempówki
    20. Wiktor Szota
    – 2m, Tempówki, Młodzik, + 155 cm
    – 2m, Techniki Specjalne
    21. Weronika Szczepańczyk
    – 1 m, Semi Contact, Kadet, -160 cm
    22. Tymoteusz Ziaja
    – 2m, Semi Contact, Kadet, + 160 cm
    – 3m, Techniki Specjalne
     

    Grand Prix Polski Kickboxingu – 20.11.22 Radlin
    1. Nicole Iwińska
    – 2m – Kick Light, Kadetka Młodsza, -42 kg
    – 1m – Pointfighting
    2. Nikodem Bereda
    – 1m – Kick Light , Kadet Młodszy, -32 kg
    – 1m – Pointfighting
    3. Kacper Wołowczyk
    – 2 m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    – 2m – Kick Light, -32kg
    – 3m – Kick Light, -37 kg
    4. Olgierd Kostańczyk
    – 2m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37 kg
    – 3m – Pointfighting,
    5. Brunon Mikołajczyk
    – 3m – Kick Light, Kadet Młodszy, -37 kg
    – 2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, -37 kg
    6. Wojtek Gajek
    – 1m – Kick Light, Kadet Młodszy, -47 kg
    – 1 m. Kick Light, kadet Młodszy, -52 kg
    7. Wiktor Szota
    – 2m – Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    8. Hubert Milka
    – 3 m, Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    – 3 m, Kick Light, Kadet Młodszy -52 kg
    9. Tymoteusz Ziaja
    – 1m – Pointfighting, Kadet Starszy, -57 kg
    – 1m – Kick Light

  • European Kickboxing Challenge 21-22.10.2022 – Sulejówek
    1. Sonia Wołowczyk
    – 3m – Pointfighting, Dzieci, -30 kg
    – 3m – Pałki Piankowe, Dzieci, -135 cm
    2. Filip Horbatiuk
    – 1m – Pałki Piankowe, Dzieci, -135 cm
    3. Hana Bereda
    – 3m, Pointfighting, Dzieci, -27 kg
    4. Zuzanna Szkulik
    – 1m, Kick Light, Kadetka Młodsza, -32 kg
    – 2m, Pointfighting
    5. Wojciech Gajek
    – 1m, Kick Light, Kadet Młodszy, -47 kg
    6. Nikodem Bereda
    – 1m, Kick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    – 2m, Pointfighting
    7. Kacper wołowczyk
    – 2m, Kick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    – 3m, Pointfighitng
    8. Brunon Mikołajczyk
    – 3m, Kick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    – 3m, Pointfighting
    9. Wiktor Szota
    – 3m, Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    10. Natalia Morawiec
    – 2m, Kick Light, Kadetka Starsza, -55 kg
    11. Weronika Zawalska
    – 1m, Pointfighting, Kadetka Starsza, -55 kg
    12. Szymon Piłka
    – 1m, Kick Light, Kadet Starszy, -42 kg
    – 3m, Pointfighting
    13. Alan Jarząbek
    – 2m, Kick Light, Kadet Starszy, -42 kg
    14. Natalia Zawalska
    – 1m, Pointfighting, Kadet Starszy, -60 kg
  • Puchar Polski w Kickboxingu w formule Light Contact Kadetów, Juniorów i Seniorów 21-22.10.2022 – Sulejówek
    1. Zuzanna Szkulik
    – 1m, Light Contact, Kadetka Młodsza, -32 kg
    2. Nicole Iwińska
    – 2m, Light Contact, Kadetka Młodsza, -42 kg
    3.Nikodem Bereda
    – 1m, Light Contact, Kadet Mlodszy, -32 kg
    4. Kacper Wołowczyk
    – 3m, Light Contact, Kadet Młodszy, -32 kg
    5. Brunon Mikołajczyk
    – 3m, Light Contact, Kadet Mlodszy, -32 kg
    6. Olgierd Kostańczyk
    – 3m, Light Kontact, Kadet Mlodszy, -37 kg
    7. Wojciech Gajek
    – 1m, Light Contact, Kadet Mlodszy, -47 kg
    8. Natalia Morawiec
    – 2m, Light Contact, Kadetka Starsza, -55 kg
    9. Weronika Zawalska
    – 3m, Light Contact, Kadetka Starsza, -55 kg
    10. Szymon Piłka
    – 2m, Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    11. Alan Jarząbek
    – 3m, Light Contact, Kadet Starszy, -42 kg
    12. Natalia Zawalska
    – 1m, Light Contact, Juniorka, -65 kg
    13. Michelle Maier
    – 1m, Light Contact, Seniorka, -60 kg
  • Otwarty Puchar Polski Taekwondo ZS PUT Opole 14-16.10.22
    1. Liliana Kleszcz
    – 2 m, Tempówki, Dzieci Młodsze, -4 lat (+2018)
    2. Emilia Horbatiuk
    – 2 m, Tempówki, Dzieci Młodsze, +5 lat (-2017)
    3. Oliwier Ziaja
    – 1 m, Tempówki, Dzieci Młodsze, +5 lat (-2017)
    4. Zofia Jeziorko
    – 1 m, Tempówki, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 3 m, Techniki Specjalne
    5. Oliwia Krzemińska
    – 1 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 2 m, Tempówki
    – 2 m, Techniki Specjalne
    6. Szymon Dziedzic
    – 3 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 1 m, Tempówki
    – 3 m, Techniki Specjalne
    7. Jan Kaniowski
    – 3 m, Tempówki, Dzieci, 6 lat (2016)
    8. Maksym Kazanecki
    – 1 m, Soft Stick, Dzieci, 6 lat (2016)
    – 2 m, Tempówki
    9. Filip Horbatiuk
    – 2 m, Soft Stick, Dzieci, 7 lat (2015), +8kup
    – 2 m, Tempówki, Dzieci
    10. Antonina Jeziorko
    – 2 m, Tempówki, Dzieci, 8 lat (2014), -130 cm
    11. Joanna Moryń
    – 2 m, Soft Stick, Dzieci, 8 lat (2014), +130 cm
    – 2 m, Techniki Specjalne
    12. Hana Bereda
    – 3 m, Semi Contact, Dzieci, +9 lat (-2013), +135 cm
    – 2 m, Tempówki
    13. Wiktor Gajek
    – 1 m, Semi Contact, Dzieci, +9 lat (-2013), +135 cm
    – 2 m, Tempówki
    – 2 m, Techniki specjalne
    14. Nicole Iwińska
    – 2 m, Semi Contact, Młodzik, -7 kup, -150 cm
    – 2 m, Tempówki
    15. Wojciech Gajek
    – 3 m, Semi Contact, Młodzik, +6 kup, +155 cm
    – 3 m, Tempówki
    16. Weronika Zawalska
    -. 1 m, Semi Contact, Kadet, -160 cm
    – 1 m, Light Contact, Kadet, +54 kg
    17. Weronika Szczepańczyk
    – 2 m, Semi Contact, Kadet, -160 cm
    18. Szymon Piłka
    – 1 m, Light Contact, Kadet, -46 kg
    – 2 m, Semi Contact, Kadet, -155 cm
    19. Natalia Zawalska
    -1 m, Semi Contact, Junior, -165 cm
    – 1 m, Light Contact, Junior, -61 kg
    20. Bartosz Kozioł
    -3 m,Light Contact, Junior, -64 kg

    KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW
    – 5 m – 9/15/8
    KLASYFIKACJA W POSZCZEGOLNYCH KONKURENCJACH:
    – Soft Stick – 3 m – 2/2/1
    – Tempowki – 5 m – 2/7/2
    – Techniki Specjalne – 16m – 0/3/1
    – Semi Contact – 4 m – 3/3/2
    – Light Contact – 6 m – 2/0/2
    KLASYFIKACJA W POSZCZEGOLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
    – Dzieci –4 m – 5/11/4
    – Młodzik – 15 m – 0/2/2
    – Kadet – 4 m – 2/2/1
    – Junior – 3 m – 2/0/1

  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, Katowice 02.10.22
    1. Franciszek Pałucha
    – 1 m, ne waza gi, -38kg
    2. Anna Starszyk
    – 2 m, U10, ne waza gi, -28kg
    3. Antoni Cebula
    – 2 m, U12, ne waza gi, +50kg
  • Mistrzostwa Świata dzieci, kadetów i juniorów Lido de Jesolo (Włochy) 01-09.10.22
    1. Weronika Zawalska
    – 3m , Kadetka Starsza, Light Contact, -55 kg
  • Challenge Point Fight 24.09.22 Jaworzno
    1. Oliwia Krzemińska
    – 3m, Pałki Piankowe, Dziecko, -135 cm
    2. Sonia Wołowczyk
    – 1m, Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    – 3m, Pałki Piankowe, Dziecko, -135 cm
    3.Joanna Moryń
    – 1m, Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    – 2m, Pałki Piankowe, Dzieci, -135 cm
    4.Jan Kaniowski
    – 3m, Pałki Piankowe, Dzieci, -135 cm
    5.Filip Horbatiuk
    – 2m, Poinfighting, dzieci, -30 kg
    – 3m, Pałki Piankowe, Dzieci, -135 cm
    6. Zuzanna Szkulik
    – 1m, Pointfighting, Kadetka Młodsza, -32 kg
    7.Brunon Mikołajczyk
    -1m, Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    8. Kacper Wołowczyk
    – 2m, Poinfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    9.Juliusz Kopa
    – 1m, Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    10.Wojciech Nowak
    – 2m, Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
    11.Wiktor Szota
    – 3m, Pointfighting, Kadet Młodszy, +47 kg
  • Mistrzostwa Mazowsza Dzieci, Kadetów i Juniorów w Pointfightingu 02-03.09.2022 Warszawa
    1. Sonia Wołowczyk
    – 3m, Pointfighting, Dziecko, -33 kg
    2. Hana Bereda
    – 3m, Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    – 3m, Pointfighting, Dziecko , -27 kg
    3. Wiktor Gajek
    – 2m, Pointfighting, Dziecko, -27 kg
    – 3m, Pointfighting, Dziecko, -30 kg
    4. Nikodem Bereda
    – 1m, Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    5. Brunon Mikołajczyk
    – 2m, Pointfighting, Kadet Młodszy, -32 kg
    6. Natalia Morawiec
    – 3m, Pointfighting, Kadetka Starsza, -50 kg
    7. Weronika Zawalska
    – 3m, Pointfighting, Kadetka Starsza, -55 kg
  • Puchar Polski Kick Light Kadetów i Juniorów w Kickboxingu 02-03.09.2022 Warszawa
    1. Nikodem Bereda
    – 1m, Klick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    2. Wojciech Gajek
    – 1m, Klick Light, Kadet Młodszy, -47 kg
    3. Brunon Mikołajczyk
    – 2m, Klick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    4. Kacper Wołowczyk
    – 3m, Klick Light, Kadet Młodszy, -32 kg
    5. Weronika Zawalska
    – 1m, Kick Light, Kadetka Starsza, -55 kg
    6. Natalia Morawiec
    – 3m, Kick Light, Kadetka Starsza, -50 kg
    7. Tymoteusz Ziaja
    – 3m, Kick Light, Kadet Starszy, -57 kg
  •  Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu sportowym, 19.06.2022 Katowice
    1. Wojciech Marchewka 
    – 2m – U12 bez ne fazy -42kg
    – 1m – U12 ne waza GI -42kg
    2. Szymon Piątek 
    – 3m – U12 ne waza GI +50kg
    3. Antoni Cebula
    – 
    2m – U12 ne waza GI -50kg
    4. Ania Starszyk
    – 2m – U10 ne waza GI -28kg
    5. Leon Lalanschi
    – 1m – U8 ne waza GI -20kg
  • Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych PF i LC oraz Mistrzostwa Polski Dzieci PF, 03-05.06.2022 Bałtów
    1. Sonia Wołowczyk
    – 3m, PF, -27 kg, DZ
    2. Hana Bereda
    – 3m, -24 kg, DZ
    3. Zuzanna Szkulik
    – 1m, LC, -28 kg, KM
    – 3m, PF, -28 kg, KM
    4. Magdalena Ignasiak
    – 2m, LC, -28 kg, KM
    – 3m, PF, -28 kg, KM
    5. Patrycja Spyra
    – 3m, LC, -32 kg, KM
    6. Nicole Iwińska
    – 2m, LC, -37 kg, KM
    – 3m, PF, -37 kg, KM
    7. Kacper Wołowczyk
    – 1m, LC, -28 kg, KM
    – 2m, PF, -28 kg, KM
    8. Daria Ściślicka
    – 2m, LC, -50 kg, KS
    9. Weronika Zawalska
    – 3m, -50 kg, KS
    – 3m, PF, -50 kg, KS
    10. Nikodem Bereda
    – 1m, LC, -32 kg, KM
    – 3m, PF, -32 kg, KM
    11. Wiktor Szota
    – 3m, PF, -47kg, KM
    12. Wojciech Gajek
    – 1m, LC, -47 kg, KM
    – 3m, PF, -47 kg, KM
    13. Juliusz Kopa
    – 3m, LC, -57 kg, KM
    – 3m, PF, +47kg, KM
    14. Szymon Piłka
    – 1m, LC, -37 kg, KS
    – 3m, PF, -37 kg, KS
    15. Tymoteusz Ziaja
    – 3m, PF, -57 kg, KS
  • Mistrzostwa Polski Seniorów, Mastersów PF i LC, 28-29.05.22 Zawiercie
    1 Michelle Maier
    – 2 m, PF, -60 kg, S
    2. Mariusz Nowak
    – 1m, PF, -57 kg, S
    – 2m, LC, -57 kg, S
    3. Michał Dziechciarz
    – 3m, LC, -74 kg, S
    – 3m, PF, -74 kg, S
  • Mistrzostwa Polski Juniorów PF, LC, KL, 27-29.05.22 Zawiercie
    1. Natalia Zawalska
    – 3m, LC, -55 kg, J
    – 1m, PF, -55kg, J
    2. Emilia Kozioł
    – 2m, PF, -60 kg, J
    3. Tymoteusz Kopa
    – 1m, LC, -74 kg, J
    – 2m, PF, -74 kg, J
    – Najlepszy Zawodnik LC
  • Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych KL, 26-28.05.22 Zawiercie
    1. Magdalena Ignasiak
    – 1m, KL, -28 kg, KM
    2. Zuzanna Szkulik
    – 2m, KL, -28 kg, KM
    3. Patrycje Spyra
    – 2m, KL, -32 kg, KM
    4. Weronika Zawalska
    – 3m, KL, -50 kg, KS
    5. Kacper Wołowczyk
    – 1m, KL, -28 kg, KM
    6. Nikodem Bereda
    – 1m, KL, -32 kg, KM
    7. Szymon Piłka
    – 1m, KL, -37 kg, KS
    8. Wojciech Gajek
    – 1m, KL, -47 kg, KM
    9. Juliusz Kopa
    – 3m, KL, -57 kg, KM

    Najlepszy Klub Zawodów Formuły Kick Light
  • Mistrzostwa Polski Taekwondo, 21-22.05.2022 Częstochowa
    DZIECI

    1. Oliwier Ziaja
    – 2m, dzieci młodsze, Soft Stick, +5lat (-2017)
    2. Antonina Jeziorko
    – 1m, SS, 8lat (2014), dziewczęta, -130cm
    3. Joanna Moryń
    – 3m, SS, 8lat (2014), dziewczęta, +130cm
    – 1m, Tech. Szyb., 8lat (2014), dziewczęta, +130cm
    – 3m,Tech. Spec., 8lat (2014), dziewczęta, +130cm
    4. Filip Horbatiuk
    – 3m, SS, 7lat (2015), chłopcy, +9 kup
    5. Oliwia Krzemińska
    –1m, SS, 6lat (2016), dziewczęta
    6. Zofia Jeziorko
    – 1m, SS, 6lat (2016), dziewczęta
    7. Hana Bereda
    – 1m, Tech. Spec., +9lat (-2013), dziewczęta, -135cm
    – 2m, Tech. Spec. +9lat (-2013), dziewczęta, -135cm
    – 1m,, Semi Contact, +9lat (-2013), dziewczęta, -135cm
    – Najlepsza zawodniczka kategorii Dzieci 2/1/0
    8. Sonia Wołowczyk
    – 1m,Tech. Szyb., 7lat (2015), dziewczęta
    – 1m, Tech. Spec., 7lat (2015), dziewczęta
    9. Jan Kaniowski
    – 1m, Tech. Spec., 6lat (2016), chłopcy
    MŁODZIK
    1. Nikodem Bereda
    – 1m, Ukł. formalne trad., chłopcy, 7 kup-6 kup
    – 1m, Tech. Szyb., -7 kup, chłopcy, -140cm
    – 1m, Tech. Spec., -7 kup, chłopcy, -140cm
    – 2m, Semi Contact, -7 kup, chłopcy, -140cm
    – Najlepszy zawodnik zawodów 3/1/0
    2. Kacper Wołowczyk
    – 1m, Tech. Szyb., -7 kup, chłopcy, -145cm
    3. Wojciech Gajek
    – 2m, Tech. Szyb., -7 kup, chłopcy, -155cm
    – 1m, Tech. Spec., -7 kup, chłopcy, -155cm
    – 1m, Semi Contact, -7 kup, chłopcy, -155cm
    4. Nicole Iwińska
    – 2m, Tech. Spec., -7 kup, dziewczęta, -150cm
    – 1m, Tech. Spec., -7 kup, dziewczęta, -150cm
    – 1m, Semi Contact, -7 kup, dziewczęta, -150cm
    5. Olgierd Kostańczyk
    – 2m, Semi Contact, -7 kup, chłopcy, -145cm
    KADET
    1. Natalia Morawiec
    – 1m, Semi Contact, dziewczęta, +160cm

    KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW:
    Jurajska Akademia Sportu – 5m, 11/8/7

  • Puchar Polski w Ju Jitsu, 07.05.2022 Katowice
    1. Antek Cebula
    – 1m
    2. Wojciech Marchewka
    – 1m
  • Otwarty Puchar Europy Taekwondo ITF, 24.04.22 Kiełczów
    1. Hana Bereda
    – 2m, Light Contact, Kadet, -25 kg
    –3m, Układy Formalne
    2. Zuzanna Szkulik
    – 3m, LC, Kadet
    3. Nicole Iwińska
    – 1m, LC, Kadet, 10 – 5 cup
    4. Daria Ściślicka
    – 1m, LC Junior, 10-5 cup
    5. Matalia Morawiec
    – 3m, LC, Junior
    6. Natalia Zawalska
    – 3m, LC, Junior
    7. Nikodem Bereda
    – 1m, LC , Kadet, -36 kg
    – 2m, Układy Formalne
    8. Tymoteusz Ziaja
    – 3m, LC, Kadet Starszy
    9. Bartosz Kozioł
    – 3m, LC, Junior
  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu sportowym, 23.04.2022 Katowice
    1. Zuzanna Jastrzębska
    – 1m – u8 -18kg
    2. Wojciech Marchewka 
    – 1m – u12 -42kg
    3. Antoni Cebula 
    – 2m – u12 -50kg
    – 3m – u12 -50kg
  • Piaseczno Open X, 26.03.2022 Piaseczno
    1. Sonia Wołowczyk
    – 3m – point-fighting / Dziewczynki [d] / -30kg
    2. Hana Bereda
    – 1m – point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
    – 3m – point-fighting / Dziewczynki [d] / -27 kg
    3. Szymon Piłka
    – 1m – light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
    4. Juliusz Kopa
    – 3m – point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
    5. Nikodem Bereda
    – 3m – point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
    6. Zuzanna Szkulik
    – 3m – point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
    – 3m – point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu sportowym, 06.03.2022 Katowice
    1. Ania Starszyk

    – 2m – U10 -28kg
    2. Wojciech Marchewka
    – 1m – U12 -42kg
    3. Antoni Cebula
    – 2m – U12 gi -50kg
    – 2m – U12 gi +50kg
    – 1m – U12 no gi -50kg
    4. Hanna Skorek
    – 2m – U12 +48kg
    – 3m – U14 no gi +57kg
  • II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, 19-20.02.2022 Katowice
    1. Bereda Hana
    – 1m pointfighting -24kg
    – 1m pointfighting -27kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji pointfighting
    2. Bereda Nikodem
    – 1m pointfighting -32kg
    – 3m pointfighting -37kg
    – 1m light-contact -32kg
    – 1m kick-light -32kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji kick light
    3. Dziechciarz Michał
    – 2m pointfighting -74kg
    – 2m pointfighting -79kg
    – 2m light-contact -74kg
    – 2m light-contact -79kg
    – 2m kick-light -74kg
    – 1m kick-light -79kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji kick-light
    4. Fiodorow Jakub
    – 1m pointfighting -47kg
    – 1m light-contact -47kg
    5. Horbatiuk Filip
    – 3m pointfighting -33kg
    6. Iwińska Nicole
    – 1m light-contact -37kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji light-contact
    7. Kopa Juliusz
    – 1m pointfighting  +47kg
    – 2m light-contact -57kg
    – 2m kick-light -57kg
    8. Kopa Tymoteusz
    – 1m pointfighting -74kg
    – 1m pointfighting -79kg
    – 2m light-contact -74kg
    – 1m light-contact -79kg
    – 3m kick-light -74kg
    – 3m kick-light -79kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji pointfighting
    9. Kopeć Wiktor
    – 2m pointfighting -37kg
    – 2m light-contact -37kg
    10. Kostańczyk Olgierd
    – 2m light-contact -37kg
    – 2m kick-light -37kg
    11. Milka Hubert
    – 2m pointfighting -47kg
    – 2m light-contact -47kg
    – 2m kick-light -47kg
    12. Milka Kacper
    – 2m pointfighting -79kg
    – 3m light-contact -79kg
    – 3m kick-light -79kg
    13. Mikołajczyk Brunon
    – 2m pointfighting -32kg
    – 3m light-contact -32kg
    – 3m kick-light -32kg
    14. Mirga Konrad
    – 2m light-contact -69kg
    – 2m kick-light -69kg
    15. Morawiec Natalia
    – 3m pointfighting -50kg
    – 3m pointfighting -55kg
    – 3m kick-light -50kg
    16. Nowak Mariusz
    – 1m pointfighting -63kg
    – 1m pointfighting -69kg
    – 1m light-contact -63kg
    – 3m light-contact -69kg
    – 1m kick-light -63kg
    – 3m kick-light -69kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji light-contact
    17. Piętak Nadia
    – 2m pointfighting -65kg
    18. Piłka Szymon
    – 1m pointfighting -37kg
    – 1m light-contact -37kg
    – 2m light-contact -42kg
    – 1m kick-light -37kg
    – 3m kick-light -42kg
    19. Ściślicka Daria
    – 3m pointfighting -46kg
    – 1m light-contact -46kg
    – 2m kick-light -46kg
    20. Spyra Patrycja
    – 3m pointfighting -32kg
    – 1m light-contact -32kg
    – 2m kick-light -32kg
    21. Szatan Jan
    – 3m pointfighting -63kg
    22. Szczepańczyk Wiktoria
    – 3m light-contact -50kg
    – 3m kick-light -50kg
    23. Szczot Łukasz
    – 3m pointfighting -69kg
    24. Szkulik Zuzanna
    – 2m pointfighting -28kg
    – 2m light-contact -28kg
    25. Wołowczyk Kacper
    – 3m pointfighting -32kg
    – 1m light-contact -28kg
    – 1m kick-light -28kg
    26. Wołowczyk Sonia
    – 2m pointfighting -27kg
    – 1m pointfighting -30kg
    27. Wspaniały Norbert
    – 3m pointfighting -52kg
    28. Zagdan Miłosz
    – 2m pointfighting -57kg
    29. Zawalska Natalia
    – 1m pointfighting -55kg
    – 1m pointfighting -60kg
    – 2m light-contact -55kg
    – 3m kick-light -55kg
    – Najlepszy zawodnik w konkurencji pointfighting
    30. Zawalska Weronika
    – 2m pointfighting -55kg
    – 2m pointfighting -60kg
    – 3m light-contact -55kg
    – 2m kick-light -55kg
    31. Ziaja Tymoteusz
    – 3m pointfighting -57kg
    – 3m light-contact -57kg
    – 2m kick-light -57kg
    32. Żylińska Milena
    – 3m pointfighting -65kg

     

  • Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu sportowym, 21.01.2022 Katowice
    1. Zuzanna Jastrzębska
    – 1m – U8, -18 kg
    – 3m – U8, – 20 kg
    2. Hanna Skorek
    – 1m – U12, +48kg
    3. Wojciech Marchewka
    – 1m – U12, -42kg
    4. Igor Pierzchała
    – 3m – U12, -38 kg
  • Taekwondo Open Cup, 20-21.11.21 Opole
    1. Emilia Horbatiuk
    – 2 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (4l) 2017
    – 2m – Techniki Specjalne
    – 2 m – Techniki Szybkościowe
    2. Franciszek Ziaja
    – 1 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (4l) 2017
    3. Zofia Jeziorko
    – 2m – Soft Stick, (5l)
    – 2m – Techniki Szybkościowe
    – 2m – Techniki Specjalne
    4. Oliwia Krzemińska
    5. Aniela Szkulik
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    6. Aleksander Kita
    – 3m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (5l)
    7. Antonina Jeziorko
    – 3m – Techniki Szybkościowe
    8. Filip Horbatiuk
    – 1m Soft Stick, Dzieci Młodsze
    9. Jan Kaniowski
    –1 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (5l) 2016
    – 3m – Techniki Szybkościowe
    – 3 m – Techniki Specjalne
    10. Szymon Mikołajczyk
    – 2 m – Techniki Szybkościowe, Dzieci Młodsze (5l) 2016
    11. Sonia Wołowczyk
    – 1 m – Semi Contact – Dzieci, (6l) 2015
    – 1m – Techniki Specjalne
    –1 m – Techniki Szybkościowe
    12. Magdalena Ignasiak
    – 3m – Semi Contact – Dzieci (9l), -140 cm
    13. Patrycja Spyra
    – 2m – Semi Contact
    14. Olgierd Kostańczyk
    – 3m – Semi Contact -Dzieci, (9l) 2012
    – 2 m – Techniki Specjalne
    15. Daria Ściślicka
    – 1 m – Techniki Specjalne- Kadet, – 160 cm, 2008
    – 1 m- Układy Formalne – 4 kup
    16. Weronika Zawalska
    – 2 m – Semi Contact – Kadet – 160 cm, 2008
    – 2m – Light Contact
    17. Kozioł Bartosz
    – 1 m – Light Contact, Kadet, -64 kg, 2006
    – 2m – Semi Contact
    18. Natalia Zawalska
    – 1 m – Semi Contact – Kadet – 165 cm, 2006
    – 1 m – Light Contact, -55 kg
    19. Michał Dziechciarz
    – 2 m – Semi Contact – Senior, -180 cm
    – 3 m – Light Contact, -76 kg

  • Mistrzostwa Europy Kickboxingu, 13.11.2021 Budva/Czarnogóra
    1. Michelle Maier
    – I miejsce – Light Contact, Juniorka, -60 kg
    – II miejsce – Pointfighting, Juniorka, -60 kg
    2. Szymon Piłka
    – III miejsce – Lightcontact, Kadet Starszy, -37 kg
  • Mistrzostwa Polski Taekwon-do PUT, 23-24.10.2021 Częstochowa 
    1. Emilia Horbatiuk
    – 1 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (4l) 2017
    – 1m – Techniki Specjalne
    – 1 m – Techniki Szybkościowe
    2. Nataniel Iwiński
    – 1 m Sotf Stick, Dzieci Młodsze (4l) 2017
    – 3 m – Techniki Specjalne
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    3. Franciszek Ziaja
    – 2 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (4l) 2017
    – 2 m – Techniki Szybkościowe
    4. Zuzanna Jastrzębska
    – 3 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze, (5l), 2016
    – 2 m – Techniki Szybkościowe
    – 3 m – Techniki Specjalne
    5.Aniela Szkulik
    – 1 m – Soft Stick – Dzieci Młodsze (5l) 2016
    – 1 m – Techniki Szybkościowe
    – 2 m – Techniki Specjalne
    6. Filip Horbatiuk
    – Test Siły – nagroda specjalna
    7. Jan Kaniowski
    – 3 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (5l) 2016
    – 3 m – Techniki Specjalne
    8. Maksym Kazanecki
    – 2 m – Techniki Specjalne, Dzieci Młodsze (5l) 2016
    9. Michał Krzakiewicz
    – Test Siły – nagroda specjalna
    10. Szymon Mikołajczyk
    – 2 m – Soft Stick, Dzieci Młodsze (5l) 2016
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    11. Amelia Góźdź
    – 1 m – Techniki Specjalne, Dzieci (6l) 2015 (-125cm)
    – 2m Test Siły
    12. Sonia Wołowczyk
    – 2 m – Semi Contact – Dzieci, (6l) 2015
    – 1m – Techniki Specjalne
    – 2 m – Techniki Szybkościowe
    13. Hana Bereda
    – 1 m Semi Contact, Dzieci , (8l) 2013
    – 1 m – Techniki Szybkościowe
    – 1 m – Techniki Specjalne
    – 1 m – Test Siły
    – Najlepsza Zawodniczka kategorii Dzieci
    14. Joanna Moryń
    – 2 m – Soft Stick- Dzieci (7l) 2014 – 125 cm
    – 2 m – Techniki Specjalne
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    15. Olgierd Kostańczyk
    – 1 m – Techniki Specjalne –Dzieci, (9l) 2012
    16. Kacper Wołowczyk
    – 1 m – Semi Contact- Dzieci , (9l) 2012, -140 cm, -9 kup
    17. Bruno Mikołajczyk
    – 1 m -Semi Contact – Dzieci, (9l) 2012, +8 kup
    18. Nikodem Bereda
    – 1 m – Układy Formalne Tradycyjne- Młodzik, -7 kup, 2011, -140 cm
    – 1 m – Semi Contact
    – 1 m – Techniki Szybkościowe
    – 1 m –Techniki Specjalne
    – Tytuł Najlepszego Zawodnika Kategorii Młodzik
    19. Iwińska Nicole
    – 2 m- Semi Contact – Młodzik, – 140 cm, -7 kup, 2011
    – 1 m – Techniki Specjalne
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    20. Milka Hubert
    – 3 m – Techniki Specjalne – Młodzik, -7 kup, -155 cm , 2011
    21. Natalia Morawiec
    – 2 m – Semi Contact – Młodzik, +6 kup, +155 cm, 2009
    22. Alan Jarząbek
    – 2 m – Techniki Specjalne, Młodzik, -7 kup, -155 cm, 2009
    – 3 m – Techniki Szybkościowe
    23. Ściślicka Daria
    – 1 m – Techniki Specjalne- Kadet, – 160 cm, 2008
    – 2 m- Semi Contact
    24. Piłka Szymon
    – 3 m- Semi Contact- Kadet, -155cm, 2008
    – 3 m – Light Contact, -46 kg
    25. Zawalska Weronika
    – 2 m – Semi Contact – Kadet – 160 cm, 2008
    26. Kozioł Emilia
    – 1 m – Semi Contact – Kadet,- 160 cm, 2006
    – 2 m – Light Contact, +54 kg
    27. Kozioł Bartosz
    – 1 m – Light Contact, Kadet, -64 kg, 2006
    28. Zawalska Natalia
    – 1 m – Semi Contact – Kadet – 165 cm, 2006
    -1 m – Light Contact, -55 kg
    29. Michał Dziechciarz
    – 2 m – Semi Contact – Senior, -180 cm
    – 3 m – Light Contact, -76 kg
  • I Otwarte Mistrzostwa Śląska Kickboxingu, Katowice 17.10.2021 
    1. Hana Bereda
    – 2 m – Pointfighting, Dzieci -24 kg
    2. Magdalena Ignasiak
    – 1 m – Pointfighting – Dzieci, -24 kg
    3. Olgierd Kostańczyk
    – 2 m – Pointfighting –Dzieci, -36 kg
    4. Kacper Wołowczyk
    – 2 m – Pointfighting – Dzieci, – 30 kg
    5. Bruno Mikołajczyk
    – 3 m – Pointfighting – Dzieci, -30 kg
    6. Nikodem Bereda
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -32 kg
    – 2 m- Light Contact
    – 2 m – Kick Light
    7. Iwińska Nicole
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -37 kg
    8. Juliusz Kopa
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, +47 kg
    – 1 m – Kick Light
    – 2 m – Light Contact, -52 kg
    9. Hubert Milka
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -47 kg
    – 3 m – Light Contact
    10. Natalia Morawiec
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, +47 kg
    – 3 m – Light Contact
    11. Ściślicka Daria
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -46 kg
    – 2 m- Light Contact
    – 3 m – Kick Light
    12. Zawalska Weronika
    – 2 m – Kick Light – Kadet Starszy, -55 kg
    – 3 m – Pointfighting
    – 3 m – Light Contact
    13. Piłka Szymon
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -37 kg
    – 3 m – Light Contact, -42 kg
    14. Miłosz Zagdan
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -57 kg
    – 3 m – Light Contact
    15. Emilia Kozioł
    – 2 m – Light Contact – ­Kadet Starszy, -60 kg
    – 3 m – Pointfighting
    16. Bartosz Kozioł
    – 1 m – Light Contact – Kadet Starszy, -63 kg
    – 1 m – Pointfighting
    17. Michał Dziechciarz
    – 1 m – Kick Light – Senior, -74 kg
    – 2 m – Pointfighting
    – 3 m – Light Contact
    18. Jakub Przybylski
    – 3 m – Kick Light – Senior, -84 kg
  • Otwarty Puchar Polski Kickboxingu w Pointfightingu, Świdnik 16-17.10.2021
    1. Natalia Zawalska
    – 3 m – Poinfighting – Kadet Starszy, – 55 kg
    – 3 m – Pointfighting, – 60 kg
    2. Michelle Maier
    – 1 m – Pointfighting – Junior, -60 kg
    – 1 m – Pointfighting, – 65 kg
    – Tytuł Najlepszej Juniorki Zawodów
    3. Tymoteusz Kopa
    – 3 m – Pointfighting, -79 kg
  • Puchar Polski Kickboxingu, 08-09.10.2021 Krzeszowice
    1. Tymoteusz Kopa 
    – 1 m – Light Contact, Junior -74kg

    2.
    Michał Dziechciarz
    –  2 m – Light Contact, Senior, -74 kg
     
  • Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF, Będzin 2-3.10.2021
    1. Bereda Hana
    – 2 m – Techniki Szybkościowe- Młodzik- 130 cm
    – 2 m – Techniki Specjalne –Młodzik – 130 cm
    2. Ignasiak Magdalena
    – 2 m – Soft Stick- Młodzik – 130 cm
    – 3 m – Techniki Specjalne – 130 cm
    3.Krzemińska Oliwia
    – 2 m- Techniki Szybkościowe- Młodzik
    – 2 m – Soft Stick- Młodzik
    – 1 m – Techniki Specjalne
    4.Jeziorko Antonina
    – 1m –Techniki Szybkościowe- Młodzik – 120 cm
    5. Jeziorko Zofia
    – 1 m – Techniki Szybkościowe- Młodzik – 115 cm
    – 2 m – Techniki Specjalne- Młodzik 115 cm
    – 1 m – Soft Stick – Młodzik – 115 cm
    6. Kostańczyk Olgierd
    – 1 m – Soft Stick – Młodzik -140 cm
    – 1m –Techniki Specjalne – Młodzik – 140 cm
    7. Moryń Joanna
    – 1 m – Techniki Specjalne – Młodzik – 125 cm
    – 3 m – Techniki Szybkościowe- Młodzik
    – 3 m – Soft Stick- Młodzik
    8.Wołowczyk Kacper
    – 3 m – Techniki Szybkościowe- Młodzik -140 cm
    – 2 m- Soft Stick – Młodzik- 140 cm
    9. Bereda Nikodem
    – 1 m – Układy Formalne- Kadet
    – 1 m – Techniki Szybkościowe- Kadet – 140 cm
    – 2 m – Semi Contact Hogo- Kadet
    -3 m –Techniki Specjale- Kadet – 140 cm
    – Tytuł Najlepszego Kadeta Zawodów
    10. Iwińska Nocole
    – 1 m- Semi Contact – Kadet – 140 cm
    – 1 m – Techniki Specjalne- Kadet – 140 cm
    – 3 m – Techniki Szybkościowe- Kadet- 140 cm
    11. Kopa Juliusz
    – 1 m – Techniki Szybkościowe – Kadet- 155 cm
    – 3 m – Techniki Specjalne- Kadet – 155 cm
    12. Piłka Szymon
    – 3 m- Semi Contact- Junior Młodszy -150 cm
    – 3 m – Light Contact
    – 3 m – Techniki Specjalne
    13. Szczepańczyk Wiktoria
    – 3 m – Układy Formalne- Junior Młodszy – 10-7 cup
    13. Ściślicka Daria
    – 1 m – Techniki Specjalne- Junior Młodszy – 160 cm
    – 2 m- Light Contact- 45 kg
    14. Kozioł Emilia
    – 1 m – Semi Contact – Junior Młodszy- 160 cm
    – 2 m – Light Contact – 55 kg
    15. Kozioł Bartosz
    – 2 m – Semi Contact – Junior Młodszy – 175 cm
    – 1 m – Light Contact – 64 kg
    16. Zawalska Weronika
    – 2 m – Semi Contact – Junior Młodszy – 160 cm
    17. Zawalska Natalia
    – 1 m – Semi Contact – Junior Młodszy – 165 cm
    – 1 m – Light Contact – 55 kg
    – 1 m – Techniki Specjalne – 165 cm
    Najlepsza Zawodniczka Junior Młodszy Zawodów
    18. Ziaja Tymoteusz
    – 2 m – Semi Contact – Junior Młodszy – 170 cm
    19. Kopa Tymoteusz
    – 2 m – Semi Contact – Junior – 180cm
    – 2 m – Light Contact – 70 kg
    20. Maier Michelle
    – 1m – Semi Contact – Junior – 165 cm
    – 1 m – Techniki Specjalne
    – 1 m Light Contact – 60 kg
    Najlepsza Zawodniczka Junior Zawodów
    21. Nowak Mariusz
    – 3 m – Semi Contact – 180 cm
    – 1 m – Light Contact- 64 kg
    – 2 m – Techniki Specjalne
  • Mistrzostwa Mazowsza Kickboxingu Kadetów, 10-11.09.2021 Warszawa

    1. Hana Bereda
    – 1 m – Pointfighting, Dzieci -24 kg
    2. Olgierd Kostańczyk
    –1 m – Pointfighting –Dzieci, -36 kg
    3. Bruno Mikołajczyk
    – 3 m – Pointfighting – Dzieci, -30 kg
    4. Nikodem Bereda
    –2 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -32 kg
    5. Nicole Iwińska
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -37 kg
    6. Daria Ściślicka
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -46 kg
    7. Wiktoria Szczepańczyk
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -50 kg
    8. Natalia Zawalska
    – 2 m – Pointfighting, Kadet Starszy, -55 kg
    9. Weronika Zawalska
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -55 kg
    10. Szymon Piłka
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -37 kg

     

  • Puchar Polski w Kickboxingu Kadetów Kick Light, 10-11.09.2021 Warszawa
    1. Nikodem Bereda
    – 3 m – Kick Light – Kadet Młodszy, -32 kg

    2. Daria Ściślicka
    – 2 m – Kick Light – Kadet Starszy, -42 kg
     
    3. Szymon Piłka
    – 3 m – Kick Light -Kadet Starszy, -37 kg
     
  • Puchar Polski w Kickboxingu Kadetów – Pointfighting i Light Contact, 25-27.06.2021 Zawiercie
    1. Iwińska Nicole
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -37 kg
    – 3 m – Light Contact
    2. Szkulik Zuzanna
    – 2 m -Pointfighting – Kadet Młodszy, -28 kg
    – 2 m – Light Contact
    3. Natalia Morawiec
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -47 kg
    – 2 m – Light Contact , -50 kg
    4. Nikodem Bereda
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -28 kg
    – 2 m- Pointfighting, -32 kg
    – 1 m –Light Contact, -28 kg
    5. Alan Jarząbek
    – 3 m -Light Contact – Kadet Młodszy, -37 kg
    6. Juliusz Kopa
    – 2 m – Light Contact – Kadet Młodszy, -47 kg
    7. Hubert Milka
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Młodszy, -47 kg
    8. Emilia Kozioł
    – 1 m – Light Contact – Kadet Starszy, -60 kg
    – 3 m – Pointfighting
    9. Bartosz Kozioł
    – 2 m – Light Contact – Kadet Starszy, -63 kg
    – 2 m – Pointfighting
    10. Daria Ściślicka
    – 1 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -42 kg
    – 2 m- Pointfighting, -46 kg
    – 1 m –Light Contact, -42 kg
    11. Wiktoria Szczepańczyk
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -50 kg
    – 3 m – Light Contact
    12. Weronika Zawalska
    – 2 m –Light Contact – Kadet Starszy, -50 kg
    13. Natalia Zawalska
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -55 kg
    – 2 m – Light Contact
    14. Piłka Szymon
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -37 kg
    – 1 m – Piontfighting, -42 kg
    – 3 m – Light Contact, -37 kg
    – 3 m – Light Contact, -42 kg
    15. Miłosz Zagdan
    – 3 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -52kg
    16. Tymoteusz Ziaja
    – 2 m – Pointfighting – Kadet Starszy, -52 kg
    – 3 m – Light Contact

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu – Pointfighting Juniorów oraz Pointfighting i Light Contact Seniorów, 25-27.06.2021 Zawiercie
    1.  Michelle Maier
    – 1 m – Pointfighting – Junior, -60 kg
    2. Maja Popczyk
    – 2 m – Pointfighting – Junior, -60 kg
    3. Tymoteusz Kopa
    – 2 m – Pointfighting – Junior, -74 kg
    4. Michał Dziechciarz
    – 3 m -Pointfighting – Senior, -69 kg
    5. Mariusz Nowak
    – 3 m -Pointfighting – Senior, -63 kg

     

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu – Full Contact, 16-20.06.2021 Szczecinek
    1. Michał Dziechciarz
    – 
    3 m – Full Contact, Senior, -71 kg
     
  • Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych Kickboxingu w Light Contact i Pointfihgting oraz Dzieci w Pointfighting, Bałtów 04-06.06.2021
    • Hana Berda
      • brązowy medal w pointfighting (-24kg), Dzieci
    • Olgierd Kostańczyk
      • złoty medal w pointfighting (-33kg), Dzieci
    • Zuzanna Szkulik
      • srebrny medal w light contact (-28kg) Kadet Młodszy
      • brązowy medal w pointfighting (-28kg), Kadet Młodszy
    • Nicole Iwińska
      • brązowy medal w light contact (-37kg), Kadet Młodszy
    • Natalia Morawiec
      • brązowy medal w light contact (-50kg), Kadet Młodszy
    • Nikodem Bereda
      • srebrny medal w light contact (-28kg), Kadet Młodszy
    • Alan Jarząbek
      • srebrny medal w light contact (-37kg), Kadet Młodszy
    • Juliusz Kopa
      • brązowy medal w pointfighting (-47 kg) Kadet Młodszy
    • Daria Ściślicka
      • srebrny medal w light contact (-42kg), Kadet Starszy
      • brązowy medal w pointfighting (-42kg) Kadet Starszy
    • Weronika Zawalska
      • srebrny medal w piontfighting (-50kg) Kadet Starszy
    • Emilia Kozioł
      • brązowy medal w light contact (-60kg) Kadet Starszy
      • brązowy medal w pointfighting (-60kg) Kadet Starszy
    • Szymon Piłka
      • srebrny medal w light contact (-37kg) Kadet Starszy
      • srebrny medal w pointfighting (-37kg) Kadet Starszy
    • Tymoteusz Ziaja
      • brązowy medal w pointfighting (-52kg) Kadet Starszy
    • Bartosz Kozioł
      • brązowy medal w pointfighting (-63kg) Kadet Starszy
  • Turniej ogólnopolski Kickboxingu “Piaseczno Open IX”, Piaseczno 20.03.2021
    • Hana Bereda
      • brązowy medal
    • Kacper Wołowczyk
      • brązowy medal
    • Alan Jarząbek
      • srebrny medal w pointfighting
    • Emilia Kozioł
      • złoty medal w light contact
    • Natalia Zawalska
      • złoty medal w light contact
      • brązowy medal w pointfighting
    • Daria Ściślicka
      • srebrny medal w pointfighting
      • brązowy medal w light contact
    • Weronika Zawalska
      • brązowy medal w light contact
      • brązowy medal w pointfighting
    • Bartosz Kozioł
      • srebrmy medal w light contact
      • brązowy medal w pointfighting
    • Szymon Piłka
      • brązowy medal w pointfighting
  • Mistrzostwa Ziem Zachodnich w Kickboxingu Full Contact, Włoszakowice 13.03.2021
    • Emilia Kozioł
      • złoty medal w full contact
    • Michał Dziechciarz
      • srebrny medal w full contact
    • Mariusz Nowak
      • srebrny medal w full contact
    • Sasho Vasilev
      • srebrny meal w full contact
  • Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Masters w Formułach Light Contact i Pointfighting, 16-18.10.2020 – Nowe Miasto Lubawskie/Kurzętnik
    • Michelle Maier
      • Mistrzyni Polski w pointfighting junior
      • Mistrzyni Polski w light contact junior
    • Tymoteusz Kopa
      • brązowy medal w pointfighting junior
    • Michał Dziechciarz
      • vice Mistrz Polski w pointfighting junior
      • brązowy medal w light contact junior
    • Mariusz Nowak
      • vice Mistrz Polski w pointfighting senior
      • brązowy medal w light contact senior

 

  • Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PF Dzieci i Kadetów Młodszych LC Kadetów Młodszych_9-11.10.2020 – Węgrów
    • Nikodem Bereda
      • vice Mistrz Polski w pointfighting
    • Weronika Zawalska
      • vice Mistrzyni Polski w light contact
    • Daria Ściślicka
      • brązowy medal w light contact
      • brązowy medal w pointfighting
    • Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light, 25-27.09.2020 – Mysiadło
      • Weronika Zawalska
        • Mistrzyni Polski kadetek mlodszych w formule kick light
      • Natalia Zawalska
        • vice Mistrzyni Polski kadetek starszych w formule kick light
      • Emilia Kozioł
        • 2 vice Mistrzyni Polski kadetek starszych w formule kick light

JURAJSKA AKADEMIA SPORTU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!