You are currently viewing Egzaminy na Stopnie Uczniowskie w Kickboxingu i Taekwon-do, uroczyste podsumowanie roku 2023

Egzaminy na Stopnie Uczniowskie w Kickboxingu i Taekwon-do, uroczyste podsumowanie roku 2023

17 lutego o godzinie 8:30 w Jurajskiej Akademii Sportu rozpoczęliśmy niezwykłe wydarzenie – egzaminy na stopnie uczniowskie w Taekwon-do i Kickboxingu.  Wzięło w nich udział aż 80 utalentowanych zawodników, od najmłodszych po nastolatków. To nie tylko test umiejętności fizycznych, ale również wyraz determinacji i poświęcenia każdego uczestnika. 

Nasi uczestnicy dali z siebie wszystko! Każdy z nich nie tylko imponował umiejętnościami technicznymi, ale także pokazał wytrwałość i dyscyplinę. To efekt wielomiesięcznej pracy pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko kształtowali umiejętności sportowe, ale również rozwijali charaktery. 

A o godzinie 10:00 ruszyło oficjalne podsumowanie roku 2023 wraz z pokazem umiejętności wszystkich grup Jurajskiej Akademii Sportu!  Pokazaliśmy, na co nas stać – od dynamiki kopnięć w Taekwon-do po zwinność w akrobacji!  Każda sekcja zachwyciła nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również pasją i zaangażowaniem. Dumni z postępów każdej grupy od zeszłego roku! 

Całe widowisko przyciągnęło liczne grono widzów, dopingujących naszych zawodników z wielkim entuzjazmem!  Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Specjalne podziękowania dla Burmistrza Gminy Łazy, Macieja Kaczyńskiego, i Wicestarosty Zawierciańskiego, Pawła Sokoła, za reprezentację samorządów. 

Gratulujemy wszystkim za wspaniałe występy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Dziękujemy naszym sponsorom za owocną współpracę.  

Bluetech, Bearpol

Dodaj komentarz