You are currently viewing 5 medali dla Jurajskiej na Pucharze Świata w Kickboxingu

5 medali dla Jurajskiej na Pucharze Świata w Kickboxingu

Puchar Świata w Kickboxingu: Sukcesy Jurajskiej Akademii Sportu w Budapeszcie

W dniach 14-16 czerwca Budapeszt stał się areną zmagań najlepszych kickboxerów z całego świata podczas prestiżowego Pucharu Świata. Wśród licznych uczestników znalazła się również dwunastoosobowa ekipa reprezentująca Jurajską Akademię Sportu, która zaprezentowała wyjątkowe umiejętności i ducha walki, zdobywając cenne medale.

Wyjątkowy występ Jurajskiej Akademii Sportu

Zawodnicy Jurajskiej Akademii Sportu wzięli udział w licznych kategoriach, rywalizując na najwyższym poziomie. Ich przygotowanie i zaangażowanie zaowocowało zdobyciem medali w kilku konkurencjach.

Osiągnięcia

  1. Michelle Maier – zdobyła srebrny medal w kategorii Light Contact Senior -60kg, 
  2. Daria Ściślicka – wywalczyła brązowy medal w kategorii Low Kick Junior Młodszy -56kg, 
  3. Sonia Wołowczyk – zajęła drugie miejsce w kategorii Point-fighting Dzieci -36kg, 
  4. Olgierd Kostańczyk – zdobył dwa medale: srebrny w Kick Light oraz brązowy w Light Contact w kategorii Kadet Młodszy -47kg.
  5. Gabriel Ligienza, Wojciech Gajek, Wiktor Gajek, Tymoteusz Ziaja, Nikodem Bereda, Szymon Piłka, Kacper Wołowczyk, Brunon Mikołajczyk– zaprezentowali się wyśmienicie, przegrywając minimalnie swoje walki.

Zdobyte medale to nie tylko osobisty triumf zawodników, ale również ważne osiągnięcie dla całej akademii. Reprezentowanie Polski na tak prestiżowej imprezie i powrót z medalami to ogromny powód do dumy. To także dowód na wysoką jakość szkolenia, jakie oferuje Jurajska Akademia Sportu oraz na profesjonalizm trenerów, którzy przygotowują młodych sportowców do rywalizacji na najwyższym poziomie. 

Puchar Świata w Kickboxingu to niezwykle wymagająca impreza, która przyciąga najlepszych zawodników z całego globu. Gratulacje dla wszystkich członków ekipy oraz życzenia dalszych sukcesów w przyszłych zawodach!

Dodaj komentarz