You are currently viewing Jurajscy Wojownicy wracają z Mistrzostw Europy w Kickboxingu w Turcji z trzema medalami

Jurajscy Wojownicy wracają z Mistrzostw Europy w Kickboxingu w Turcji z trzema medalami

Piątka reprezentantów Jurajskiej Akademii Sportu: Gabriel Ligienza, Sonia Wołowczyk, Wojciech Gajek, Szymon Piłka i Daria Ściślicka odnieśli niezwykły sukces na Mistrzostwach Europy w Kickboxingu w Turcji.

W dniach 25.08-03.09.2023 r. w Stambule odbyły się Mistrzostwa Europy WAKO Dzieci, Kadetów i Juniorów w Kickboxingu . Najmłodsi reprezentanci Jurajskiej Akademii Sportu zdobyli imponujący wynik. Gabriel Ligienza stanął na podium dwukrotnie, zdobywając brązowy medal w konkurencji indywidualnej oraz srebrny w rywalizacji drużynowej. Sonia Wołowczyk zdobyła medal brązowy. Starsza grupa reprezentantów, Wojciech Gajek, Szymon Piłka oraz Daria Ściślicka, zaprezentowała się znakomicie, plasując się na piątym miejscu w swoich kategoriach wagowych.

Ten znakomity wynik jest rezultatem nie tylko talentu, ale także ciężkiej, systematycznej pracy, niesamowitej dyscypliny i ogromnej konsekwencji, jaką wkładają nasi sportowcy. 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, wspierali nas i pomagali w osiągnięciu tych niesamowitych wyników. Szczególne podziękowania kierujemy do: Urząd Miasta i Gminy ŁazyStarostwo Powiatowe w Zawierciu oraz PZU Dobra Drużyna.

Dodaj komentarz